banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, ilçe milli eğitim müdürlerine çağrıda bulundu

26 Temmuz 2018 Perşembe 07:07
Bu haber 281 kez okundu
ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ
Haberici -->
İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, ilçe milli eğitim müdürlerine çağrıda bulunarak, “Eğitim fedakârlık ister. Sizler alanlarınızda çalışacaksınız, bizlerde sizlerin karşılaştığınız engelleri kaldıracağız. Çalışmak için, üretmek için hiçbir zaman mazeret üretmemeliyiz" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile yaptığı toplantıda, "Bazı veballer tek başına taşınmaz, omuz vermelisiniz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda bir araya geldi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Maarif Müfettişleri Başkanı, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve diğer idarecilere yaptığı konuşmada, “Eğitim fedakârlık ister. Sizler alanlarınızda çalışacaksınız, bizlerde sizlerin karşılaştığınız engelleri kaldıracağız. Çalışmak için, üretmek için hiçbir zaman mazeret üretmemeliyiz" dedi.

Ekinci, "Zihinsel değişime ve dönüşüme ihtiyacımız var. Başkalarını eleştirmeden değişimi kendimizden başlamalıyız. Ahlaki değerlere önem vermeliyiz. Bir birimize zulüm etmemeliyiz. Bu toplumda bir şeyler değişecekse, biz eğitimciler sayesinde olmalı. Kişisel düşüncelerden arınmalıyız. Çalışma barışını sağlamalıyız, güzel düşünce ve güzel tebessümle insanlara yaklaşmalıyız" ifadesinde bulunarak şunları söyledi:

"Adalet ve liyakat temeli, kendimizi her gün çek ederek çalışmalıyız. Bazı veballer tek başına taşınmaz, omuz vermelisiniz. Eğitimde planlama, işlerin daha sağlıklı işlemesi için önemli. Başarının hazzı çok güzel, Kayseri için düşünen akılları bir araya getireceğiz. Kayseri eğitim alt yapısı iyi, onun için el ele vererek Kayseri de eğitim bir başka olacak inşallah.”

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Kayseri'de uygulamayı düşündüğü projeler hakkında ilçe milli eğitim müdürlerine bilgiler aktarmasının ardından toplantı sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV