banner87
banner131
18 Haziran 2018 Pazartesi

ENGELSİZ YAŞAM İÇİN İHALE

İhale tekliflerini komisyon değerlendirecek

13 Eylül 2017 Çarşamba 07:35
Bu haber 458 kez okundu
 ENGELSİZ YAŞAM İÇİN İHALE

Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’ni yapıyor. Türkiye’de ses getirecek olan projenin ihalesi yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her türlü imkanı içinde barındıracak bir proje hazırladıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes Üniversitesi karşısındaki 20 dönümlük alanda yapacakları Engelsiz Yaşam Merkezi’nin Türkiye’de tek olacağını dile getirdi. Her türlü imkanı içinde barındıracak bir proje hazırlandığını ifade eden Başkan Çelik, “Kayseri’ye yakışacak, çok kapsamlı ve Türkiye çapında ses getirecek bir tesis yapacağız. Bu tesis, tüm Türkiye’den engelli vatandaşlarımızın geleceği, konaklayacağı ve kamp yapacağı bir yer de olacak” dedi.

Çok yakında temeli atılacak olan Engelsiz Yaşam Merkezi’nin ihalesi de tamamlandı. Yaklaşık maliyeti 22 milyon 108 bin TL olan ihaleye altı firma katıldı.

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri şöyle oldu: Fahri Taban-Bozdağ Mühendislik İş Ortaklığı: 18 milyon 760 bin TL. Çelik İnşaat: 18 milyon 950 bin TL. Antaş İnşaat, Ahmet Taşkıner: 20 milyon 450 bin TL. Betaş Beton Yapı: 21 milyon 321 bin TL. Alp İnşaat: 21 milyon 690 bin TL. Soylu İnşaat-Ahmet Çalık İş Ortaklığı: 24 milyon 179 bin TL. İhale, tekliflerin komisyon tarafından incelenmesinin ardından neticelenecek.

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV