banner87
15 Ekim 2019 Salı

ERCİYES İÇİN İSTİŞARE ZİRVESİ

Bugüne kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı

01 Aralık 2017 Cuma 06:56
Bu haber 492 kez okundu
ERCİYES İÇİN İSTİŞARE ZİRVESİ
Haberici -->

Erciyes'te yeni sezon öncesi Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan başkanlığında bir toplantı yapıldı. Toplantıda, bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi ve yeni sezonda yapılacaklar ele alındı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan başkanlığında yapılan toplantıya Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Murat Cahit Cıngı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ahmet Darendelioğlu ve Hamdi Elcüman, ilgili daire başkanları, Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Alay Komutanlığı, İl Sağlık Müdürlüğü, Karayolları Bölge Müdürlüğü, Melikgazi ve Hacılar Belediyesi ile Elektrik Şirketi yetkilileri katıldı.

Erciyes'te yeni sezonun sorunsuz geçmesi için yapılan toplantıda huzur ve güvenliğin sağlanması için kurum ve kuruluşlara düşen görevler hatırlatılarak iş bölümü gerçekleştirildi. Toplantıda, sezon boyunca Erciyes’te ambülans bulundurulması, genel temizlik, karla mücadele, otoparkların düzenlenmesi, zabıta çalışmaları, genel asayiş, trafik düzenlemesi ve denetimi, elektrik hizmetleri, ulaşım gibi konular ele alındı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV