banner203
08 Şubat 2023 Çarşamba

ERCİYES KSS'YE YENİ AYDINLATMA DİREKLERİ DİKİLDİ

Avrupa ve Türkiye'nin En Büyük Karma Alışveriş Merkezi KUMSMALL' un da içinde bulunduğu Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperetifi (Mobilya Kent) içindeki aydınlatma eksiklikleri dikilen yeni direklerle tamamlandı.

25 Ekim 2021 Pazartesi 12:26
Bu haber 1003 kez okundu
ERCİYES KSS'YE YENİ AYDINLATMA DİREKLERİ DİKİLDİ
Haberici -->
 Yine Özhaseki Devreye Girdi

Kayseri Milletvekili ve Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin devreye girmesi ile bu önemli eksikliğin giderildiğini belirten KUMSMALL AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla, “Sayın Bakanımıza müteşekkiriz.  Projenin arsa tahsisinde ve Kayseri’ye kazandırılmasında büyük emekleri olan Sayın Bakanımızın sonrasında da eksiklerinin giderilmesi noktasında önemli gayretleri olmaktadır.

“Bakanımıza Teşekkür Ediyoruz”

 Erciyes Küçük Sanayi sitemizin girişinde bazı noktalarda aydınlatma olmadığı için Karanlığa bürünen yolunun Sayın Mehmet Özhaseki bakanımızın devreye girmesiyle yeni aydınlatma direkleri dikildi. Karanlığa bürünen sitemizi aydınlattı. Sayın bakanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca sitemiz içerisindeki iş yerlerinin abonelik işlemleri, bakım işleri bu zamana kadar kooperatifimiz tarafından yapılıyordu. Sayın Bakanımıza konuyu ilettik. Sayın Bakanımza, elektrik dağıtım, abonelik ve bakım işlerinin Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ) tarafından yapılması için bir protokol imzalanarak devredilmesi ile ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı ayrıca teşekkür ederiz. " dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV