banner87
21 Mayıs 2019 Salı

ERDOĞAN MELİKGAZİ’DE İLETİŞİM MERKEZİNİ GEZDİ

Bilal Erdoğan İlim Yayma Cemiyetinin projesini gezdi

21 Eylül 2017 Perşembe 06:47
Bu haber 591 kez okundu
ERDOĞAN MELİKGAZİ’DE İLETİŞİM MERKEZİNİ GEZDİ
Haberici -->

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesiBilal Erdoğan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaretinde Melikgazi iletişim merkezi’ni gezerek Mimer’in görevleri, uygulaması ve çalışma tekniği hakkında bilgiler aldı.

Melikgazi Belediye çalışmalarını çeşitli gezi ve mesleki toplantıların vesilesi ile bilgi sahibi olduğunu ve bu neden ile çalışmaları hem basından hem de sosyal medyadan takip ettiğini belirten Bilal Erdoğan, Melikgazi iletişim merkezi’nin iyi bir örnek olduğunu çünkü kurumlarda iletişim ve halkla ilişkilerin önem arz ettiğini söyledi.

Kamu kurum ve kuruluşların da iletişim kopukluğunun başarısızlığının sonuç itibari ile hizmetin eziyete dönüşeceğini ifade eden Bilal Erdoğan “Melikgazi Belediyesinin hemşerileri ile iç içe olmuş ve günün getirdiği teknolojik gelişmeler ile de bunu daha da güçlendirmiştir. İletişim merkezi çok işlevli bir uygulamaya dönüştürülmüş. En önemlisinin ise kurumlaşmanın en iyi göstergesinin iletişim merkezleri olduğunu bundan dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ve ekibini kutluyorum” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV