banner87
19 Mart 2019 Salı

ERSOY: 24 HAZİRAN’DA MİLLETİN VİCDANI OLACAĞIZ

MHP Milletvekili Adalı Baki Ersoy, 40 gündür sahada olduklarını ve Cumhur ittifakını anlattıklarını belirtti

14 Haziran 2018 Perşembe 22:47
Bu haber 353 kez okundu
ERSOY: 24 HAZİRAN’DA MİLLETİN VİCDANI OLACAĞIZ
Haberici -->
MHP Milletvekili Adalı Baki Ersoy, 40 gündür sahada olduklarını ve Cumhur ittifakını anlattıklarını belirterek, “24 Haziran’da milletin vicdanı olacağız” dedi.

Yahyalı ilçesindeki programla birlikte ilçe gezilerini tamamlayan MHP’li Baki Ersoy, diğer milletvekili adaylarıyla birlikte kamu kurumlarına ziyaretlerde bulundular. Yahyalı halkına teşekkür eden Baki Ersoy, “İlçe gezilerimizde insanlarımız bizi çok iyi karşıladılar. Bizlere olan ilgileri ve destekleri mutlu etti. Onların destekleri çok önemlidir. Mecliste onları temsil ederken, onların sıkıntıları ve sorunlarının çözümü içinde çalışacağız” dedi.

Gittikleri her yerde Cumhur ittifakını anlatan MHP’li Ersoy, “Artık söz dinleyen değil, sözünü küresel seviyede dinleten bir Türkiye'yi inşa etme sorumluluğu içindeyiz. Hepimizin omuzunda bu yük vardır. Bu görev vardır. Bizi bekleyenlerin olduğunu biliyoruz. Bizler 24 Haziran’da milletin vicdanından yana taraf olacağız. 24 Haziran’da milletin aklına değer verdiğimizi göstereceğiz. Cumhurun ittifakında buluşup Cumhurbaşkanlığı Hükümet Etme Sistemini Türkiye’ye inşallah el ele, omuz omuza hep birlikte kazandıracağız” diye konuştu.

Baki Ersoy ve milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında, Karayolları 6.Bölge Müdürlüğünü, SGK İl Müdürlüğünü, Kayseri Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğünü, PTT Kayseri Posta İşleme Merkezinde çalışanları ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV