banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ERSOY HASTANE ÇALIŞANLARINI DİNLEDİ

MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy, bu kez Erciyes Üniversitesi hastanelerinde çalışan personelle buluştu ve sorunlarını dinledi.

20 Haziran 2018 Çarşamba 09:25
Bu haber 566 kez okundu
ERSOY HASTANE ÇALIŞANLARINI DİNLEDİ
Haberici -->
Her gün farklı meslek gruplarındaki insanlarla bir araya gelen MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy, bu kez Erciyes Üniversitesi hastanelerinde çalışan personelle buluştu ve sorunlarını dinledi.

MHP’li Baki Ersoy, gün içinde kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra özel sektörde çalışan personelle esnaf ziyaretlerini yaparken, gece de mesai yapmak zorunda kalan çalışanları ziyaret etmeye devam ediyor.

Ziyaretlerde halkın kendilerine büyük ilgi gösterdiğini anımsatan Baki Ersoy, “MHP milletvekili adayları olarak çalmadık kapı bırakmayacağımızı, elinizi sıkmadığımız vatandaşın kalmayacağını söyledi. Çok şükür bu sözümüzü yerine getiriyoruz ve 24 saat ziyaretler yapıyoruz. Halkımıza 24 Haziran seçimlerini anlatıyoruz. Önemini anlatıyoruz. Cumhur ittifakını anlatıyoruz. MHP olarak parti programlarımızı anlatıyoruz. İnsanlarımızın yaşadıkları sıkıntıları ve sorunların aşılması, çözümü ile ilgili parti programlarımızda yer alan vaatlerimizi tek tek anlatıyor ve destek istiyoruz. MHP’nin parti programlarında yer alan vaatlerinin halkımızda karşılık bulduğunu gördük. Onlar kendileri ile ilgili sorunların çözümü noktasında bize güvendiklerini gördük. Bu bizi mutlu etti. Halkımız bu seçimlerde fedakarlık yapan MHP’nin bu özverisine destek veriyor. 24 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldı ve seçim sonuçları açıklandığında MHP Kayseri teşkilatı ve genel merkez olarak halkımızın büyük desteğini almış olacağız. Şimdiden halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Baki Ersoy ve beraberindeki adaylar, Erciyes Üniversitesi hastanelerinin personeli ile bir araya geldi. Onların sıkıntılarını dinlediler. Öte yandan adaylar Kayseri Hal Kompleksinde esnaf ziyaretinde bulundu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV