banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ERSOY İŞÇİLERLE BULUŞTU

Ersoy, işçilere Cumhur ittifakı ve partilerinin programını anlattı.

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:24
Bu haber 442 kez okundu
ERSOY İŞÇİLERLE BULUŞTU
Haberici -->
MHP Milletvekili adayı Baki Ersoy, seçim çalışmalarında gününün büyük bir bölümünü Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan işçilere ayırdı ve onlarla sohbet etti. Ersoy, işçilere Cumhur ittifakı ve partilerinin programını anlattı.

MHP’li Baki Ersoy ve diğer milletvekili adayları Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikaları ziyaret etti. Ziyaretlerde işçilerle sohbet eden Baki Ersoy ve diğer adaylar, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı ve destek istediler.

Seçim çalışması ile ilgili bilgi veren Baki Ersoy, “Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Şimdi ise işçi kardeşlerimizle buluştuk. Onların emekleri bizler için önemlidir. Çünkü onların emekleri ülkemiz adına, ülkemizin geleceği adına üretim olarak bizlere dönüyor. Rosse Mobilya Firmamızı ziyaret ederek, emekçi kardeşlerimiz, ağabeylerimiz ile buluştuk. Yoğun ilgi ve alakalarına çok teşekkür ederiz. Yine bölgede Ermetsan Çelik Kapı firmamızı ziyaret ederek, emekçi kardeşlerimizle buluştuk. Bize gösterdikleri ilgi bizleri mutlu etti. Asır Mobilya Firmamızı ziyaret ederek burada da işçi kardeşlerimizle, ağabeylerimizle bol bol sohbet ettik. Onları dinledik. Onlara biz kendimizi anlattık. Son olarak bölgede Femaş firmamızı ziyaret ederek, emekçi kardeşlerimiz, ağabeylerimiz bir araya geldik. Kendilerinin ülkemiz için ne düşündüklerini öğrendik. Bizlere destek sözü vermeleri mutlu etti. İşçi kardeşlerimizin hakları ile ilgili her zaman çalışacağız.” dedi.

Fabrika ziyaretlerinde yapılan işçi buluşmalarında diğer milletvekili adayları da konuşma yaptı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV