banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

ESKİŞEHİR BAĞLARI SURİYE BAĞLARI OLMUŞ

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, Eskişehir Bağları ve İldem’de vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde konuşan Ataş, “Eskişehir Bağları Suriye bağları olmuş” dedi.

14 Mart 2019 Perşembe 09:58
Bu haber 1238 kez okundu
ESKİŞEHİR BAĞLARI SURİYE BAĞLARI OLMUŞ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, Eskişehir Bağları ve İldem’de vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde konuşan Ataş, “Eskişehir Bağları Suriye bağları olmuş” dedi.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, 31 Mart’ta yapılacak seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Her yer de yoğun ilgi gören Ataş, vatandaşın dertlerini dinliyor, projelerini, hedeflerini anlatıyor. Ataş, çalışmalarına bu kez de Eskişehir Bağları ve İldem bölgesinde devam etti. Millet ittifakı adayları ve parti yöneticileriyle birlikte programlara katılan Ataş, aynı zamanda Eskişehir Bağlarında seçmen irtibat bürosu da açtı.

Ataş, burada vatandaşlar tarafından davul zurna ve “Başkan Dursun” sloganlarıyla karşılandı. Vatandaşlara seslenen Ataş, milletin ekonomik sıkıntılarla baş başa bırakıldığını belirterek, yerelde de hak ettiği hizmeti yıllardır alamadığını ifade etti. Konuşmasında “Eskişehir Bağları, Suriye Bağları olmuş. Google’ye de yazarsanız görürsünüz” diyen Ataş, “Eskişehir Bağlarını ziyaret ediyorum, toplantılar yapıyorum. Tüm Türkiye biliyor ki Eskişehir Bağları, Suriye bağları oldu. Google’ye yazın Suriye bağları yazıyor. Öncelikle hizmet gelecekse bu mahallelerimize gelecek. Buralarda başlayacak. Biz sadece belirli mahallelere hizmet vermeyeceğiz. Her yere eşit hizmet sunacağız. Bu memleket 15 ailenin hegemonyasından kurtulacak. Büyükşehir Belediyesi sadece bir kesimin değil, herkesin belediyesi olacak. Fakir, fukaranın belediyesi olacak. Biz herkese, her yere adil hizmet götüreceğiz, ayrım yapmayacağız. Suriyelilere giden her kuruşta kesilecek ve bu memleketin evlatlarına verilecek” diye konuştu.

İLDEMLİLERİN DERTLERİNİ DİNLEDİ

İldem bölgesinde de pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Millet İttifakı İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı  ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, vatandaşların dertlerini dinledi. Ataş’a burada da yoğun ilgi vardı. Vatandaşlarla sohbet eden, dertleri dinleyen Ataş, çözüm önerilerini anlattı. Vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Ataş, “Kimseyi ötekileştirmeden, yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz. Tüm hemşerilerime söz veriyorum bir kesimin değil, her kesimin, herkesin belediye başkanı olacağım. Vatandaşlarımıza ilgilerinden de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Bu desteklerin, umutlarının ve inançlarının karşılığını hizmetlerimizle vereceğimizden hiçbir hemşerimin şüphesi olmasın” dedi.

Diğer yandan Ataş’a, mahalle ziyaretlerinde Millet İttifakı ilçe Belediye Başkan adayları, parti yöneticileri de eşlik etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV