banner87
15 Ekim 2019 Salı

ESNAFIN TALEPLERİ KONUŞULDU

Başkan Mehmet Cabbar esnaf için öneriler aldıklarını söyledi

02 Aralık 2017 Cumartesi 10:18
Bu haber 669 kez okundu
 ESNAFIN TALEPLERİ KONUŞULDU
Haberici -->

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, ilçede esnaf ve sanatkarların yaşadığı sorunları giderme adına yaptıkları çalışmaları genişleteceklerini belirtti. Cabbar, bu konuda oda başkanları ile bir araya gelerek onların talep ve isteklerini dinlediklerini aktardı.

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç ile birliğe bağlı odaların başkan ve yöneticileri Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek, esnaf sanatkârların sorunlarının ele alındığı ve çözüm önerilerinin geliştirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Başkan Cabbar, “Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nde esnaf Oda Başkanlarıyla bir araya geldik. İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar hakkında bilgi verirken, oda başkanı dostlarımızın taleplerini de dinledik. Biz alın teri ile rızkını helalinden kazanmak için çalışan esnaflarımızı önemsiyor ve seviyoruz. Bu nazik ziyarette dostlarla buluşmamıza vesile olduğu için KESOB Başkanı Ahmet Övüç'e teşekkür ediyor, ziyaretlerinden dolayı tüm Oda başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç ise, “Birliğimize bağlı Odalarımızın Başkanları ile Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek esnaf sanatkarlarımızın belediye çalışmalarına ilişkin görüş ve taleplerini iletmelerini ve görüş alışverişinde bulunmalarını sağladık. Esnaf ve sanatkârlarımıza her zaman destek veren esnaf dostu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Cabbar’a ve katılım sağlayan tüm Oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DEVELİDE LALE MEVSİMİ

Develi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Develideki kavşaklar ve meydandaki yeşil alanda lale ekimi çalışmasına başladı. Mevsim şartları gereği toplamda 40 bin adet Lale ekimi yapacak Develi girişlerinde bulunan orta refüjler Tomarza kavşağı, Tekir yolu kavşağı, Karayolları kavşağı ve Cumhuriyet meydanında çalışma başlatan ekip, en kısa sürede şehir içindeki ve dışındaki orta refüjler içinde farklı bir çiçek ekimi yapacaklarını belirtti.

ÖZDEMİR’DEN BAŞKAN CABBAR’A ZİYARET

Kredi Yurtlar Kurumu İdari İşler Daire Başkanı Develili Hemşerimiz Dursun Özdemir ve Develi KYK Yurt Müdür Vekili  Turan Alan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Develi Çevre Yolunun Belediye Kademe binası karşısına yeni yapılacak olan 250 kişilik yeni yurdun gelişmeleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV