banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

FELAHİYE YOLUNU SORDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yanıtlanması istemiyle Meclis Başkanlığı’na yazılı soru önergesi verdi.

11 Kasım 2018 Pazar 11:38
Bu haber 621 kez okundu
FELAHİYE YOLUNU SORDU
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yanıtlanması istemiyle Meclis Başkanlığı’na yazılı soru önergesi verdi. Kayseri ilini Felahiye İlçesine bağlayan ve Felahiyeli vatandaşların yıllardır beklediği Kayseri-Felahiye yolunun bir türlü bitirilemediğini belirterek konuyu TBMM gündemine taşıdı.

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Bakan Mehmet Cahit Turhan’a şu soruları yöneltti ve cevap istedi:

“Kayseri-Felahiye yol güzergâhında yıllardır sürdürülen yol yapım çalışmaları ne aşamadadır? Belirtilen güzergâhta şimdiye kadar hangi bölümler tamamlanmış ve bu amaçla hangi firmalara ne kadar ödeme yapılmıştır? Anılan yolun tamamlanan bölümlerindeki yol standartları nasıldır?”

Özdemir, Kayseri-Felahiye yol Güzergâhın tamamlanması için hangi özelliklerde ne kadar mesafe kaldığını sorgulayarak, şu soruları da sorarak, şöyle devam etti:

“Belirtilen yol çalışmalarının şimdiye kadar tamamlanamamasının sebebi nedir? Anılan yolun tamamı ne zaman bitirilebilecektir? Yolun tamamlanması için 2018 yılında ne kadar ödenek tahsis edilmiştir? 2019 yılı için ne kadar ödenek tahsis edilecektir?”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV