banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

FİAT EGEA İLE TEST SÜRÜŞÜ YAPTILAR

Fiat'ın "Egea Seni Piste Çağırıyor" etkinliğinin üçüncü ayağı Kayseri’de gerçekleştirildi.

10 Nisan 2018 Salı 06:43
Bu haber 537 kez okundu
FİAT EGEA İLE TEST SÜRÜŞÜ YAPTILAR
Haberici -->

Fiat'ın "Egea Seni Piste Çağırıyor" etkinliğinin üçüncü ayağı Kayseri’de gerçekleştirildi. Etkinlikte katılımcılar Fiat Egea ile test sürüşü yaptılar.

Kadir Has Stadyumu otoparkında gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlar Egea'yla test sürüşü yapıp güvenli otomobil kullanımına dair eğitim aldı.

Daha sonra kasklarını takan katılımcılar altışarlı gruplara ayrılıp, Fiat Egea Sedan'ın pist şartlarına özel olarak hazırlanan versiyonunu deneyip motor sporları dünyasını yakından tanıma fırsatı buldu.

Yarışmanın sonunda ilk üçe giren katılımcılara çeşitli ödüller verildi. Egea'yla test sürüşü yapıp güvenli otomobil kullanımına dair eğitimler, Fiat Motor Sporları Takım Pilotları Fatih Kara ve Yiğit Timur tarafından verildi.

Kayseri etkinliğinde İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu arkadaşları ile hem test sürüşüne katıldı hem de test sürüşünde derece elde edenlere madalya ve katılım sertifikalarını verdi.

İlk ayağı Düzce, ardından Çanakkale’de ve üçüncü ayağı Kayseri’de gerçekleştirilen etkinliğin yıl boyunca Türkiye'nin farklı şehirlerinde de organize edileceği belirtildi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV