banner167
banner182
20 Ekim 2021 Çarşamba

FİKİRLERİMİZİN ÖNEMSENMESİNİ İSTİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan İlçe Kadın Kolları tarafından yıl sonu faaliyet değerlendirme toplantısında İlçe Kadın Kolları Başkanı Mihriban Çimen, “Cisimlerimizin değil fikirlerimizin önemsenmesini istiyoruz” dedi.

23 Aralık 2019 Pazartesi 06:57
Bu haber 328 kez okundu
FİKİRLERİMİZİN ÖNEMSENMESİNİ İSTİYORUZ
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan İlçe Kadın Kolları tarafından yıl sonu faaliyet değerlendirme toplantısında İlçe Kadın Kolları Başkanı Mihriban Çimen, “Cisimlerimizin değil fikirlerimizin önemsenmesini istiyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı Konferans Salonunda düzenlenen değerlendirme toplantısına İl Kadın Kolları Başkanı Emine Özge Soysal, Kocasinan İlçe Kadın Kolları Başkanı Mihriban Çimen, il ve ilçe kadın kolları yönetimi ve üyeleri katıldı. İlhamlarını geçmişteki güçlü Türk Kadınlarından aldıklarını söyleyen Çimen, “Bugün burada, göreve geldiğimiz günden bugüne geçen 10 aylık süreçte ortaya koyduğumuz proje, etkinlik ve çalışmaları inceleyerek 2019 yılında Türk siyasal yapısının içinde ne kadar varlık gösterdik, 2020 yılında ülkemiz, milletimiz, partimiz ve İlçemiz Kocasinan için neler yapmayı amaçlamaktayız, Türk kadınını siyasette hak ettiği şekilde temsil edebilmek için belirlediğimiz vizyon ve misyon nedir konuları üzerine konuşmak üzere toplandık. Kıymetli başkanlarımızın takdirleri ile göreve geldiğim günden bugüne geçen yaklaşık 1 yıllık süreçte, ben ve dava arkadaşlarım kıymetli ilçe yöneticilerim ilk günkü azim, heyecan ve coşkumuz neyse aynı heyecan, coşku ve azimle durmadan, yorulmadan, bir an olsun sapmadan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda, Başbuğ Alparslan Türkeş'in izinde, Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde milliyetçi Türk kadınlarının siyasal temsilcileri olarak omuzladığımız görevin hakkını verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Dünya kadınlarının yok sayıldığı, hor görüldüğü, hak ettiği saygı ve değeri göremediği çağlarda bile, devletler yönetmiş, ordular yürütmüş ve gerektiğinde bu uğurda canını vermiş Kahraman Türk Kadınlarının bugünkü temsilcileri olarak kalbimizde aynı iman, bileğimizde aynı güç, aklımızda aynı ülkü, içimizde aynı ruhla Tomrislerden, Hayme Analardan, Umaylardan, Ayzıtlardan, Kara Fatmalar, Nene Hatunlardan alıyoruz ilhamımızı, gücümüzü, kaynağımızı. Biliyoruz ki dün onlarındı sıra ve işte bugün bizim” dedi.

Çimen, amaçlarının Türk siyasal yapısında kadın profilini daha net çizmek olduğunu söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kocasinan'da Kadın Kolları Teşkilatı'nın saflarını sıklaştırmak, Kocasinan MHP ile hayat bulacak şiarıyla kadınlarımıza ulaşmak, gönüllerine dokunmak ve aramıza davet etmektir. Bu kapsamda geride bırakmak üzere olduğumuz 2019 yılında ortaya koyduğumuz çalışmalardan, dünden bugüne kat ettiğimiz mesafeden bahsetmek istiyorum. Biz ‘Kocasinan'da kucaklaşmadığımız tek kadın kalmayacak’ diyerek çıktık bu yola. Başarıyla atlattığımız bir yerel seçim çalışma sürecinin hemen ardından, asla rehavete kapılmadan seçmenimizin kapısına sadece seçim zamanında gitmeyeceğiz, düğününde de yanında biz olacağız, cenazesinde de yanında biz olacağız, derdi varsa haberimiz olacak birlikte üzüleceğiz, neşesine sarılıp birlikte sevineceğiz dedik. Ve bu amaçla Kocasinan'ı mahalle mahalle, bölge bölge teşkilatlanmak üzere çalışmalara başladık. Bu çalışmalarda erkek teşkilatımızla birlikte sahada gerçekten takdire bir şayan bir işbirliğiyle kısa zamanda güzel sonuçlar aldık.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV