banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

FUARA DAVET ETTİLER

MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Memduh Büyükkılıç ’ı ziyaret ederek, 17. Uluslararası MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet ettiler.

15 Eylül 2018 Cumartesi 08:37
Bu haber 342 kez okundu
FUARA DAVET ETTİLER
Haberici -->
MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Memduh Büyükkılıç ’ı ziyaret ederek,  17. Uluslararası MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet ettiler.

MÜSİAD Kayseri Şubesi olarak 24 yıldır ülke ve Kayseri’nin gelişmesi, büyümesi ve ekonomik anlamda söz sahibi olması için önemli hizmetler yapıldığını ifade eden MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Olgunharputlu, “MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek kendilerini 21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan 17. Uluslar arası MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet ettik” dedi.

MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetimi ile her zaman birlikte ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını ve beraber projeler ürettiklerini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi Mesleki Oda, Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte ve istişare içerisinde çalışıyor. Bunun olumlu sonuçları ilçe halkına hizmet olarak yansımaktadır. MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin bu ziyaretlerinden son derece memnun kaldık. Ayrıca fuar davetiyeleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden gerçekleştirilen çalışmalar ile projeleri hakkında bilgiler aldıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç,  MUSİAD Kayseri Şubesi yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyelerine Melikgazi Belediyesi İletişim merkezi gezdirerek bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV