banner153
01 Ekim 2020 Perşembe

FUHUŞTAN DOLAYI 12 EVE MÜHÜR

Kayseri polisi yaptığı çalışmalarda 17 fuhuş olayı ile ilgili işlem yaptı. Polisin yaptığı çalışma sonrasında komisyonca 12 eve fuhuştan dolayı mühür vurularak kapatıldı.

22 Haziran 2019 Cumartesi 10:37
Bu haber 526 kez okundu
FUHUŞTAN DOLAYI 12 EVE MÜHÜR
Haberici -->
Kayseri polisi yaptığı çalışmalarda 17 fuhuş olayı ile ilgili işlem yaptı. Polisin yaptığı çalışma sonrasında komisyonca 12 eve fuhuştan dolayı mühür vurularak kapatıldı.

Polis, asayiş olayları ile ilgili bir aylık çalışma ile ilgili istatistik bilgiler açıkladı. Buna göre, polisin yaptığı çalışmalarda 12 ev fuhuştan dolayı mühürlendi. İşte bir aylık çalışma ile ilgili bilgiler;

“Cinayet Büro Amirliği: 3’ü kasten öldürme, 1’i kasten yaralama, 1’i intihar olayı olmak üzere işlem yapılan 5 olayda yakalanan 2 şüpheliden 1’i tutuklanmıştır. Meydana gelen olaylar ile ilgili 2 adet tabanca, 1 adet tüfek ve 2 adet bıçak ele geçirilmiştir.

Gasp Büro Amirliği: 4’ü yağma, 1’i 6136 SKM, 1’i şantaj, 1’i görevi yaptırmamak için direnme olayı olmak üzere işlem yapılan 7 olayda 21 şüpheli yakalanarak adli mercilere sevk edilmiştir. Şüphelilerden 1’i tutuklanmış olup, 3’ü hakkında adli kontrol kararı verilmiştir.

Ahlak Büro Amirliği: 1’i cinsel saldırı, 3’ü kumar oynanması için yer ve imkân sağlama olayı olmak üzere toplam 4 olaya adli işlem, ayrıca 17 fuhuş olayına ise idari işlem yapılmış, olaylarla ilgili yakalanan 47 şahıstan 2’si tutuklanmış olup, 1 şahıs hakkında adli kontrol kararı verilmiştir. Ayrıca fuhuş yapıldığı tespit edilen 12 ev hakkında ilgili komisyonca kapatılma kararı verilmiştir.

Hırsızlık Büro Amirliği: 9’u ikametten hırsızlık, 3’ü işyerinden ve kurumdan hırsızlık, 3’ü otodan hırsızlık, 21’i açıktan hırsızlık, 1’i hayvan hırsızlığı olayı olmak üzere işlem yapılan 37 olayda yakalanan 29 şahıstan 16’sı tutuklanmıştır.

Oto Hırsızlık Büro Amirliği: 6’sı oto, 6’sı motosiklet hırsızlığı olmak üzere 12 olay meydana gelmiştir. İlimizden ve il dışından çalıntı olan 5 adet oto ile 10 adet motosiklet bulunarak müştekilerine teslim edilmiştir. Olaylarda gözaltına alınan 33 şahıstan 5’i tutuklanmıştır.

Aranan Şahıslar Büro Amirliği: İlimizde haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 575 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş olup, yakalanan şahıslardan 156’sı tutuklanmıştır.

Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği: 5 dolandırıcılık olayına işlem yapılmıştır. Olaylarla ilgili yakalanan 6 şahıstan 3’ü tutuklanmış olup, 3’ü hakkında adli kontrol kararı verilmiştir.

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği: Kayıp müracaatı alınan 70 şahıstan 63’ü bulunmuş olup, 7 kayıp şahsın arama çalışmalarına devam edilmektedir.”

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157