banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

GAYRİMENKUL ÇOK KAZANDIRIYOR

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, kentte bazı avantajların olduğuna işaret etti

10 Nisan 2018 Salı 06:55
Bu haber 817 kez okundu
GAYRİMENKUL ÇOK KAZANDIRIYOR
Haberici -->

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, kentte bazı avantajların olduğuna işaret ederek, “”Gayrimenkul yatırımı daha çok kazandırıyor ve gayrimenkul yatırımı değer kazanıyor. Kayseri'de civar bölgelere göre gayrimenkul yatırımında daha çok kazanmak mümkün” dedi.

Türkiye’de birçok şehir batıya doğru büyürken Kayseri bölgesi doğuya doğru bir büyüme gösteriyor. Organize sanayi ve boğazköprüden dolayı batı bölgesinde yapılaşmaya uygun araziler bulunmadığı için Kayseri’de büyüme ve gelişme ivmesi şehrin doğusuna doğru gerçekleşiyor. Bu nedenle Kayseri’de şehrin birinci parlayan bölgesi İldem ve Bünyan yolu üzeri olup; özellikle Bünyan bölgesi imara açık alanlar olması sebebiyle ilgi görüyor.

İkincisi ise Erkilet olarak adlandırılan bölge ve civarıdır. Özellikle Erkilet yolu üzerinde bölge hastanesinin bulunması ve hızlı tren yatırımının ardından kuzey bölgelerde daha ciddi gelişmeler olacağı ve Erkilet'in Kayseri’nin parlayan bölgeleri arasında yer alacağı öngörülmektedir.

Konut yatırımcılarını Kayseri’ye davet eden ünlü iş adamı Sedat Kılınç, Kayseri’de konut satın almanın avantajları hakkında şunları söyledi:

“Büyük bir şehir olan Kayseri'nin etrafında Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat gibi birçok küçük şehir bulunuyor. Bu bölgedeki şehirler içerisinde Kayseri sanayisi gelişmiş, ticari anlamda köklü geçmişi olan bir şehirdir. Bin yılın üzerinde ticari geçmişi olan ticaret ile anılan Kayseri, sanayisi ile ciddi anlamda gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. Civar şehirlerden göç alan sürekli büyüyen bir şehir olması sebebi ile gayrimenkul yatırımında diğer şehirlere göre daha fazla kazandırıyor. Talep de daha fazla oluyor. Bölgedeki göçlerden kaynaklı ve kendi içindeki doğal nüfus artışı ile birlikte büyüyen bir şehir. Sanayisinden dolayı iş imkânları daha fazla olan Kayseri, gayrimenkul almak için bölgedeki diğer şehirlere göre daha avantajlı konumda. Bu avantajdan dolayı gayrimenkul yatırımında daha çok kazandırıyor ve gayrimenkul yatırımı değer kazanıyor. Kayseri'de civar bölgelere göre gayrimenkul yatırımında daha çok kazanmak mümkün.”

KENDİ PROJELERİNİ ÜRETECEK!

Sedat Kılınç, çalışmaları hakkında şu bilgileri paylaştı:

“İnşaat sektöründe yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteriyorum. 2018 yılına kadar Suat Altın İnşaatın yönetim kurulu başkanvekilliğini ve genel müdürlüğünü üstlendim. 2018 yılı birinci ayı itibari ile Sedat Kılınç-Suat Altın İnşaat ortaklıklığından ayrılarak yoluma konut sektöründe hizmet vermek için Sedat Kılınç İnşaat A.Ş adıyla devam ediyorum. Bugüne kadar binlerce konut ürettik, bundan sonra da Sedat Kılınç İnşaat markasıyla binlerce konut üreteceğiz. Hedefimiz öncelikle kısa vadede ulusal anlamda birçok projeye imza atmak, uzun vadede ise dünyanın birçok ülkesinde konut üretimine devam etmek.”

Kılınç, “Şu anda Kayseri’de başladığımız; Sümer bölgesinde Kılınç Bey Konağı, Talas bölgesinde Balcıoğlu Konağı, Ahi Evran bölgesinde Süleyman Şah projelerimiz bulunmakta. Yakın zamanda farklı bölgelerde farklı projelerimiz de olacak. Şu anda başlangıcımızı Kayseri'de yapıp belli bir büyüklüğe ulaşmanın akabinde ilk olarak İzmir,ikinci olarak İstanbul'da çalışmalarımıza başlayacağız. Uzun vadede hedefimiz Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinde nitelikli konut projelerine, insanların kendilerini geliştirebileceği sosyal-kültürel, sanatsal alanlara ve özgün tasarıma sahip olan yapılara imza atmak” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV