banner167
banner182
20 Ekim 2021 Çarşamba

GENÇ GİRİŞİMCİLER KGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni (KGC) ziyaret etti.

13 Aralık 2019 Cuma 06:31
Bu haber 348 kez okundu
GENÇ GİRİŞİMCİLER KGC'Yİ ZİYARET ETTİ
Haberici -->

Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni (KGC) ziyaret etti.

Ziyarette konuşan KGC Başkanı Veli Altınkaya girişimci sayısının artması gerektiğinin önemine değinerek, “Türkiye’nin girişimci insanlara ihtiyacı var. Türkiye’nin çok çalışmaya ihtiyacı var. Üreten insanlara ihtiyaç var. Daha çok üretmek ve daha çok çalışmak için değişen ve gelişen dünya ve ülkemizin şartlarını da göz önünde bulundurarak teknolojiyi takip etmemiz lazım. Artık ülkeler değil şehirler yarışıyor. Şehirlerin de yarıştığı bir dünyada bizim girişimci sayımızı artırmamız lazım. Eskiden büyüklerimiz ‘oğlum icat çıkarma’ derdi. Oysa biz şimdi çocuklarımızın hepsinin icat çıkarmasını istiyoruz. Bu anlamda genç girişimcileri bir çatı altında toplayan kardeşimiz Mehmet Gülsoy’a da teşekkür ediyorum" dedi.

Öte yandan Başkan Altınkaya, KGC tarafından her yıl düzenlenen yarışma için bugün yönetim kurulunun toplanacağını aktararak; “Bugün cemiyetimizin yönetim kurulu toplanacak. Geleneksel yarışmamızı hangi şartlarda yapacağız, katılımcı arkadaşlara ödül olarak ne verilecek değerlendireceğiz. Yine serbest biniş pasoları, otoparklar gibi çalışmalarımız ile birlikte bugün inşallah yönetim kurulumuzla değerlendirmeler yapacağız" şeklinde konuştu.

Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy da dernek faaliyetlerinden bilgiler vererek; “Burada olmaktan dolayı çok memnunuz. Kayseri Genç Girişimciler Derneği 2012 yılında 3 Mayıs günü ‘bismillah’ deyip kapılarımızı açtık. O günden bu güne kadar şehrin sosyal hayatından ekonomi hayatına kadar her alanda taşın altına elimizi koymaya çalıştık. Her sahada bulunduk. Geçtiğimiz yıl ufak bir reklam arası verdik, şimdi tekrardan ‘bismillah’ dedik, sahalara döndük. Kayseri’yi gerçekten ileriye taşıyalım istiyoruz. Şimdiye kadar çeşitli faaliyetlerimiz oldu. Geçtiğimiz 7 yıl boyunca çok farklı eğitimlerimiz, kabul edilen projelerimiz oldu. Biz, şehrimize katkı sunmak adına elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV