banner87
26 Mayıs 2019 Pazar

GEVHER HOTEL KIŞ TURİZMİNE HAZIR

Kayseri’nin tanınmış otellerinden Gevher Hotel, 2019 Ocak ve Şubat dönemleri için erken rezervasyon fırsatları sunuyor.

20 Kasım 2018 Salı 09:22
Bu haber 307 kez okundu
GEVHER HOTEL KIŞ TURİZMİNE HAZIR
Haberici -->
Kayseri’nin tanınmış otellerinden Gevher Hotel, 2019 Ocak ve Şubat dönemleri için erken rezervasyon fırsatları sunuyor.

Kayseri şehir merkezinde faaliyet göstermekte olan Gevher Hotel’in Genel Koordinatörü Hüseyin Saççıoğlu “Kayseri’de her geçen yıl daha fazla önem verilen kış turizmi sezonu için şimdiden yoğun talep almaktayız. Gevher Hotel olarak 2019 Ocak ve Şubat dönemleri için şimdiden yapılan başvurularda cazip erken rezervasyon avantajları sunuyoruz.” dedi. 

Necip Fazıl Bulvarı üzerinde faaliyet gösterdiklerini, 6 corner deluxe, 2 superior suit ve 33 standart oda olmak üzere toplam 41 oda ve 90 yatak kapasiteli olduklarını belirten Saçcıoğlu “Turizm Bakanlığı belgeli, kentimizin modern, konforlu ve tercih edilen otellerinden birisiyiz.” diye konuştu.

Hüseyin Saçcıoğlu, kış turizmi için sundukları erken rezervasyon avantajları hakkında şu bilgileri verdi;

“Otelimiz yerli, yabancı misafirlerimize gerek ticari gerek turistik amaçlı ziyaretlerinde kaliteli ve konforlu konaklama imkanı sağlamaktadır. Özellikle bu günlerde, yaklaşmakta olan kış turizmi sezonu için yoğun talep almaktayız. 2019 Ocak ve Şubat dönemleri için şimdiden yapılan rezervasyonlarda cazip erken rezervasyon fırsatları sunuyoruz. Sezonun çok yoğun geçmesini beklediğimiz günler için acele edip ön ödemeli erken rezervasyon yaptıran kayakseverler otelimizde avantajlı fiyatlarla konaklama imkanı bulabileceklerdir. Dileyen misafirlerimiz için ayrıca Erciyes’e servis ve kayak ekipmanları kiralama hizmeti de sunmaktayız.”

Turizmin, cari açığın kapanmasında oldukça büyük katkı sağlayan önemli bir sektör olduğunu, bu yüzden Erciyes’in tüm kayak dünyasınca tanınırlığının artırılma çabalarını önemsediklerini ve desteklenmesi gerektiğine inandıklarını sözlerine ekleyen Saçcıoğlu “Bu doğru bir şekilde yapıldığında Erciyes’in ilerleyen yıllarda dünyanın sayılı kayak merkezleri arasına gireceğini ümit ediyoruz. Gelen kayakseverlerden duyduğumuz Erciyes ilgili olumlu yorumlar hepimizi sevindiriyor. Ayrıca şehrin taksicisinden pastırmacısına, lokantacısından hediyelik eşya satıcısına kadar birçok işletmeye doğrudan veya dolaylı katkı sağlıyor.” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV