banner87
22 Şubat 2019 Cuma

GÖNLÜMÜZÜN BAKANI

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, yeni sistemle birlikte 1. Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kabinesinin ülke için hayırlara vesile olmasını temenni etti

12 Temmuz 2018 Perşembe 07:20
Bu haber 279 kez okundu
  GÖNLÜMÜZÜN BAKANI
Haberici -->

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, yeni sistemle birlikte 1. Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kabinesinin ülke için hayırlara vesile olmasını temenni ederek, “Arzumuz Sayın Mehmet Özhaseki bakanımızın da görevi sürdürmesiydi. Olmadı. Kendisine daha önemli görevler verileceğin inanıyoruz. Sayın Özhaseki, gönlümüzün bakanıdır” dedi.

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ve beraberindekiler Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Altınkaya, Hacılar Belediyesinin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve ülke genelinde Hacılar gibi devletine yük olmayan, destek olan ilçe sayısının çok olmasını arzu ettiklerini belirtti. Altınkaya, 24 Haziran seçimleriyle birlikte ülkede geçilen yeni sistemin hayırlı olması temennisinde de bulunarak, “Seçimleri halkımızın büyük desteği ile kazanan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabineyi de oluşturarak göreve başladı. Bu konuda ülkemizin beklentileri noktasında önemli bir süreç yaşanıyor. Ülkemiz, milletimize hayırlı olsun. Tabi ki, daha önce kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev yapan Sayın Mehmet Özhaseki’nin, kabinede yer alacağını düşünüyor ve bekliyorduk. Olmadı. Biz şehrimiz adına kendisinin önemli katkı ve işler yaptığını biliyoruz” dedi.

Hacılar Belediye Başkanı Ekici, 24 Haziran seçimleri ve sonrasındaki süreçle birlikte Ramazan ayının olmasından dolayı ziyareti geç yaptıklarını ifade etti. 24 Haziran seçimlerinin önemin işaret eden Ekici, “Biz ilçe olarak yine rekoru elimizde bulunduruyoruz. Gerek Kayseri’de gerekse ülke genelinde partimize en fazla oyun çıktığı ilçe olduk. Yüzde 81 ve bu oranla yine birinciliği elimizde bulunduruyoruz” dedi.

İlçede kentsel dönüşüm ve asfaltlama ile birlikte alt yapı çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Ekici, “İlçemizde Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin destekleri ile bin 200 konutluk kentsel dönüşüm çalışmamız var ve 200 konutluk bölümü kısa sürede tamamlamak üzereyiz. Bu noktada Sayın Bakanımız Özhaseki çok ciddi katkı ve destek sağladı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Biz Sayın Özhaseki’nin bakanlık görevlerine devam etmesini bekliyorduk. Çok ciddi hizmetleri vardı. Ama olsun birbirinden değerli arkadaşlarımız kabinede. Onlara başarı diliyoruz. Sayın Özhaseki bizim gönlümüzün bakanıdır. Onu şehrimiz adına kısa süredeki bakanlık görevinde çok ciddi katkıları olduğunu biliyoruz” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV