banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

GRUP TİLLO’DAN KONSER

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği konserde “Ortağız Bir Namusa” adlı ezgi büyük beğeni alınca iki kez seslendirildi.

01 Haziran 2018 Cuma 03:31
Bu haber 308 kez okundu
GRUP TİLLO’DAN KONSER
Haberici -->

Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı’na ülkemizin önemli gruplarından birisi olan Grup Tillo da katılarak bir konser verdi. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği konserde “Ortağız Bir Namusa” adlı ezgi büyük beğeni alınca iki kez seslendirildi.

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı'nın teravih namazı sonrası başlayan programına Grup Tillo konuk oldu. Kendilerine has ezgileri ve ilahileriyle tanınan Grup Tillo'yu kalabalık bir izleyici topluluğu takip etti. Gösteri alanını dolduran binlerce kişi Grup Tillo’nun okuduğu ilahileri grup üyeleri ile birlikte söyledi.

“Kuzeyinden güneyine doğusundan batısına bu vatanın her karışı bizim” mesajlarının verildiği konserde bu mesajları en güzel şekilde yansıtan “Ortağız Bir Namusa” adlı ezgi Türkçe, Kürtçe ve Zazaca seslendirildi.

Konser, vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin beraberliği için yapılan dualarla sona erdi. Konser sonrası Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Halit Taşyapan Grup Tillo’ya çiçek vererek teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV