banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

GÜÇLÜ ÜLKEYİZ

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Ekonomik darbe planlarıyla Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışarak saldırılanlara karşı ülkemiz, hiçbir zaman boyun eğmeyecek kadar güçlüdür. Develi ilçemizde, bu anlamda her yönüyle katkı ve desteğini vermektedir” dedi.

11 Kasım 2018 Pazar 11:37
Bu haber 482 kez okundu
GÜÇLÜ ÜLKEYİZ
Haberici -->
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Ekonomik darbe planlarıyla Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışarak saldırılanlara karşı ülkemiz, hiçbir zaman boyun eğmeyecek kadar güçlüdür. Develi ilçemizde, bu anlamda her yönüyle katkı ve desteğini vermektedir” dedi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan’la birlikte Saraylı Halı fabrikasını ziyarette bulundu. Saray Halı’nın Develi’deki hemşerilerimizin en büyük ekmek kapısı olduğunu ve binlerce ailenin geçim kaynağı olduğunu belirten Başkan Cabbar, “Ekonomik darbe planlarıyla Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışanlar bu tür saldırılara hiçbir zaman boyun eğmeyecek kadar güçlü bir ülkedir. Başta İlçemiz olmak üzere ülke ekonomisine ve istihdama yıllarca destek olan Saray Halı fabrikamızın her zaman yanındayız Saray Halı fabrikamızdan gelen ricalar bizim için emir niteliğindedir” dedi.

Başkan Cabbar, ayrıca, “Develi’de halka fayda ve hizmet sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla karşılıklı ziyaretlerde bulunarak belediyeyi ilgilendiren konulardaki talep ve gereksinimleri doğrultusunda her zaman desteklerimiz devam edecektir. Tüm çalışanlara işlerinde kazasız belasız çalışmalar ve kolaylıklar dileyerek üzerimize düşen her konuda gerekeni yapmaya hazırız” dedi.

Saray Halı fabrikasının idarecileriyle sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunan Başkan Cabbar ve Başkan Turan’a Saray Halı İdarecileri her daim Develi Belediyesinin desteğini yanlarında hissettiklerini söyleyerek bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yerel yönetimler ve ülke gündemine dair bir söyleşi gerçekleştirdi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yerel yönetimler olarak Develi’deki yeni projeler hakkında öğrencilere bilgiler verdi. Develi’nin bölge açısından çok önemli bir konumda olduğuna dikkat çeken Başkan Cabbar, “Develi Belediyemiz şu ana kadar birçok güzel hizmeti hayata geçirdi. Bundan sonraki projelerimizi de imkânlarımız ölçüsünde devam edeceğiz. Develi genelindeki bütün okullarla belediye olarak ilgilendiklerini ve eğitim noktasında yapılan yatırım en büyük yatırımdır düşüncesiyle çocuklarımızı geleceğe hazırlamak adına çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çevre düzenlemesinden bir kısım ihtiyaçlarına kadar bütün okullara katkı yaptık. Okul bahçeleri, çevre düzenlemeleri, istinat duvarları ve okulların diğer fiziki ihtiyaçlarına hiçbir zaman kayıtsız kalmadık. Geçen hafta siz gençlerimiz için Develi’deki tüm liselere Satranç ve Masa Tenis masaları yerleştirildi. Günümüzün ve geleceğimizin değeri olan siz gençlerimizin en iyi ortamda eğitimlerini alabilmeleri için üzerimize ne düşüyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Murat Gediri, öğretmenler ve öğrenciler masa tenisi ve satranç masaları ve ziyaret için Başkan Cabbar’a teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV