banner153
07 Ağustos 2020 Cuma

GÜL GELİYOR AMA...

Yeni parti söylemleri artmaya başladığı bu günlerde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kayseri’ye geliyor. Kendi adını taşıyan üniversitenin mezuniyet törenine katılacak olan Abdullah Gül’ün yeni parti ile ilgili Kayseri’de görüşmeler yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya başladı.

11 Temmuz 2019 Perşembe 09:53
Bu haber 389 kez okundu
GÜL GELİYOR AMA...
Haberici -->
Ali Babacan’ın AK Parti’nin kurucu üyeliğinden istifa etmesinin ardından yen parti kulisleri giderek yoğunlaştı. Babacan’ın 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte hareket edeceği konuşuluyor.

Yeni parti söylemleri artmaya başladığı bu günlerde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kayseri’ye geliyor. Kendi adını taşıyan üniversitenin mezuniyet törenine katılacak olan Abdullah Gül’ün yeni parti ile ilgili Kayseri’de görüşmeler yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya başladı. Abdullah Gül’ün mezuniyet töreninden sonra kimlerle buluşacağı da merak ediliyor. Gül’ün mezuniyet töreninde yapacağı konuşmada merak konusu.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) bu yıl ikinci mezunlarını verecek. AGÜ’nün, 12 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek mezuniyet törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de katılacak.

Devlet üniversiteleri arasında Türkiye’nin en başarılı üniversiteleri arasında yer alan AGÜ’nün mezuniyet töreni, Sümer Kampüsü’nde yapılacak.

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Times Higher Education’ın Toplumsal Etki Sıralaması’nda dünya üniversiteleri arasında ilk 200’de yer alan AGÜ’de, bu yıl 7 lisans ve 4 lisansüstü bölümden yaklaşık 150 öğrenci mezun olacak.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılımıyla gerçekleştirilecek olan törene aralarında veliler, protokol, öğretim görevlileri, iş ve sanayi dünyasından konukların da aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımı bekleniyor.

Tören, saat 18.30’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak. Daha sonra 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Abdullah Gül Üniversitesi’ni Destekleme Vakfı (AGÜV) Başkanı Mustafa Çıkrıkçıoğlu, Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Mezunlar Derneği Başkanı ve üniversite birincisi tarafından konuşmalar yapılacak. Ardından ise mezunlara diplomaları verilecek.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV