banner87
21 Mart 2019 Perşembe

GÜLSOY SARRAFLARI AĞIRLADI

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği üyeleri Kayseri Ticaret Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

01 Haziran 2018 Cuma 03:29
Bu haber 357 kez okundu
GÜLSOY SARRAFLARI AĞIRLADI
Haberici -->
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’un meslektaşları aynı zamanda Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği üyeleri Kayseri Ticaret Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, meslektaşlarının yapmış olduğu bu görkemli ve kalabalık ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seçim sürecinde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu iş her şeyden önce güven meselesi. Bizlerde bu güveni kazanarak ticaret erbapları tarafından göreve layık görüldüysek bundan daha kıymetli bir şey olamaz. Sağ olsun dernek üyelerimiz her fırsatta bizlere destek oldular ve bu güveni hissettirdiler. Biz de bundan sonra üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak kuyumcu ve sarraf esnafımızla birlikte şehrimizin ticari hayatına ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.

Başkan Gülsoy’un meslektaşları ise,  dernekleri ve çarşı esnafı adına gurur duyduklarını belirterek, “Ticaretin en aktif şekilde işlediği yerlerden biri olan kazancılar çarşısında büyümüş ve yetişmiş biri olarak Ticaret Odası Başkanı seçilen Ömer Bey, başkanlığa yakışan bir isim. Ticareti görev bilen, aktif şekilde ticaretle uğraşan, ticari kaygıların, isteklerin, beklentilerin farkında olan birinin ticaret odası başkanı olması bizleri rahatlattı. İş, ehline bırakılmış oldu” ifadelerini kullandılar. 

Dernek üyeleriyle birlikte çarşı hakkında görüş alışverişinin yapılarak talep ve beklentilerin ele alındığı ziyarette, Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Yönetim Kurulu tarafından Başkan Gülsoy’a ve Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu’ya hediye takdim edildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV