banner87
22 Şubat 2019 Cuma

GÜLSOY’A YEREL TOHUM SANDIĞI

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Kayacan, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

05 Temmuz 2018 Perşembe 21:10
Bu haber 280 kez okundu
GÜLSOY’A YEREL TOHUM SANDIĞI
Haberici -->
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Kayacan, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kayacan, ziyarette başkanı kaybolmaya yüz tutmuş tohumlardan oluşan yerel tohum sandığı hediye etti.

İl Müdürü Özkan Kayacan, İl Müdür Yardımcısı Ayhan Temiz, İl Müdür Yardımcısı Mümtaz Hacıpaşaoğlu ve İl Müdür Yardımcısı Sami Yılmaz ile birlikte KTO Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Kayacan, KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyerek kendilerine kaybolmaya yüz tutmuş yerel tohumlardan oluşan Yerel Tohum Sandığı takdim ederek, "Tohumlarımız geleceğimizin teminatıdır. Yerel ürünlerin ve tohumların korunarak gelecek nesillere aktarılmasında bir köprü olacağınıza inanıyoruz" dedi. 

Başkan Ömer Gülsoy'un görevini hakkıyla yerine getireceğine inandıklarını, Kayseri Ticaret Odası'nın layıkıyla temsil edileceğini ve bu sayede ticaretin daha iyi noktalara gelmesi için gereken çabanın da fazlasıyla gösterileceğine, kurum ve kuruluş olarak iş odaklı birlik ve bütünlük içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğine inandıklarını belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV