banner87
22 Şubat 2019 Cuma

GÜLSOY:BİRLİKTE HAREKET ZAMANI

Başkan Gülsoy, artık birlikte hareket etme zamanı olduğunu söyledi.

26 Haziran 2018 Salı 07:13
Bu haber 288 kez okundu
GÜLSOY:BİRLİKTE HAREKET ZAMANI
Haberici -->
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirdi. Başkan Gülsoy, artık birlikte hareket etme zamanı olduğunu söyledi.

Seçimlerin yüksek bir katılım oranıyla gerçekleştiğini belirten KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "Milletimiz, 24 Haziran'da yüzde 90’a varan bir katılım oranı ile sandığa giderek oyunu vermiş ve tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanmıştır. Her zaman olduğu gibi son sözü yine millet söylemiş, mili irade yeni parlamento ve yeni sisteme yansımıştır. Artık ülkemizin geleceğine yoğunlaşma, birlikte hareket etme zamanı” ifadelerini kullandı.

Seçimden zaferle çıkan Cumhur İttifakını ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eden Gülsoy; “Mecliste çoğunluğu alan AK Parti ve MHP birlikteliğinden oluşan Cumhur ittifakı’nın iş dünyasının beklentilerini karşılayacağına inanıyoruz. Cumhur İttifakı güçlü bir milli birlik ve dayanışma içerisinde sorunların çözümüne katkı sunan, yapıcı, uzlaşmacı tavır ile hareket ederek ülkenin geleceği için çalışacaktır. Zorlu süreçten geçen ülkemiz için Cumhur İttifakı’na düşen sorumluluk fazla. Toplumun tüm kesimlerinin beklentilerinin karşılanması, milletimizin daha yüksek refah seviyesine ulaşması için bir ve beraber olunması önemlidir. Her zaman vurguladığım gibi birliktegüçlüyüz” dedi. 

Gülsoy, “Önümüzde yapısal değişiklikleri içinde barındıran yeni bir sistem var. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin, milletimiz için hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Birlik beraberlik uyum içerisinde çalışacak bir parlamento olmasını temenni ediyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun, ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat vermesin.” diye konuştu.

Gülsoy mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Seçim sürecinde yaşanan dönemsel dalgalanmalar güven ve istikrarın ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha göstermiştir. İş dünyası olarak beklentimiz; ekonomik, sosyal ve siyasal anlamda atılımda olacağımız, Türkiye’nin yeniden dirilişi olacak istikrarlı bir 5 yıl geçirmek. Bu doğrultuda 2023- 2053- 2071 hatta 2123 hedeflerine ulaşabilecek daha müreffeh bir Türkiye için birlik olup çalışmalıyız. Bunun için de belirsizlikleri geride bıraktığımız bu seçim gündemini bir yana bırakarak işlerimize yeniden odaklanmalı, ihracat odaklı üretim yapmalı, yatırımlar için çalışmalı, ticareti yeniden canlandırmak için harekete geçmeliyiz. Yeni dönemde üretimin,  istihdamın ve ihracatın artırılmasına yönelik çalışmaların hızlandırılacağına, teşviklerin ve desteklerin daha erişilebilir olacağına inanıyor bu duygu ve düşüncelerle seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, ümmete ve iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV