banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

GÜLSOY’DAN AİDAT ÇAĞRISI

Ömer Gülsoy, 7143 sayılı Kanun kapsamına giren Oda aidatlarının yeniden yapılandırılmasında son tarihin 31 Temmuz 2018 olduğunu belirtti.

21 Haziran 2018 Perşembe 07:33
Bu haber 238 kez okundu
GÜLSOY’DAN AİDAT ÇAĞRISI
Haberici -->
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 7143 sayılı Kanun kapsamına giren Oda aidatlarının yeniden yapılandırılmasında son tarihin 31 Temmuz 2018 olduğunu belirtti.

Gülsoy, “Bu kanun kapsamında borç yapılandırmasından yararlanmak isteyen üyelerimizin, belirtilen tarihe kadar dilekçe ile Odamıza başvurmaları gerekmektedir” dedi.

Başkan Ömer Gülsoy, ilgili yasa ile 31Mart 2018tarihinden önceki borçlar için gecikme zamlarına ilişkin af ve taksitler halinde ödeme imkânı getirildiğini,  bu düzenlemenin üyeler için önemli bir fırsat olduğunu ve üyelerin bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

Kanun kapsamındaki borçların yapılandırılmasına ilişkin detaylı bilgilere KTO web sitesinden (http://www.kayserito.org.tr/7143-sayili-af-kanunu %E2%80%99nun-odayla-ilgili-hukumleri_haber_4297_26.html) ulaşabileceklerini belirten Gülsoy, “Üyelerimiz, geçmiş dönem borçlarını Odamız veznesinde dilekçe doldurarak yapılandırmaya gidecek böylece gecikme zamları affedilecek olup kalan geçmiş borcunu da peşin ya da kredi kartına 6 taksitle ödeme yapabilecek. Üyelerimiz ayrıca aşağıda belirtilen banka IBAN numaralarına da ödeme yapabilir. Banka aracılığı ile yapılan ödemelerde firma adı ve paranın hangi işlem için yatırılacağı belirtilmelidir” ifadelerini kullandı.

Başkan Gülsoy yayımladığı mesajında; 5174 sayılı kanun gereğince tahsil edilmekte olan yıllık aidat ile munzam aidatların 1. taksit son ödeme tarihinin 30 Haziran olduğunu da hatırlattı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV