banner153
25 Ekim 2020 Pazar

GURBETÇİYE DİKKAT ÇEKTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Felahiye’miz olsun Özvatan’ımız olsun bu bölgede gurbetçimiz çok. Dışarıdan gelenler elbette ki herkesi potansiyel şüpheli gibi görme anlayışı ile değil ama hem kendilerini hem buradakileri koruma açısından ister istemez bir miktar daha dikkat etmeleri önem arz

21 Eylül 2020 Pazartesi 07:19
Bu haber 370 kez okundu
GURBETÇİYE DİKKAT ÇEKTİ
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Felahiye’miz olsun Özvatan’ımız olsun bu bölgede gurbetçimiz çok. Dışarıdan gelenler elbette ki herkesi potansiyel şüpheli gibi görme anlayışı ile değil ama hem kendilerini hem buradakileri koruma açısından ister istemez bir miktar daha dikkat etmeleri önem arz ediyor. 

AK Parti Kayseri teşkilatında kongre süreci devam ediyor. Felahiye ilçe kongresine, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra önceki Enerji Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve delegeler katıldı.

Pandemi önlemleri altında gerçekleştirilen kongrede konuşan Başkan Büyükkılıç, “Felahiyemiz bizim için hakikaten önem arz eden stratejik bir ilçemiz. Uyum kültürü içerisinde bizlerle birlikte çalışan belediye başkanımız, teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışan ilçe başkanımız ve yönetimi her şeyden önce bizim için vazgeçilmezdir. Bu yönde yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Elbette sorumluluk anlayışı içerisinde bizler de üzerimize düşeni yapmaya gayret gösteriyoruz. Ama bu hassas dönemde sizlerden başkanlıktan öte bir doktor olarak maske, mesafe, temizlik konusunda gerekli hassasiyeti göstermeyi beklediğimizi bir kez daha hatırlatıyoruz. Felahiyemiz olsun Özvatanımız olsun bu bölgede gurbetçimiz çok. Dışarıdan gelenler elbette ki herkesi potansiyel şüpheli gibi görme anlayışı ile değil ama hem kendilerini hem buradakileri koruma açısından ister istemez bir miktar daha dikkat etmeleri önem arz etmekte. Kayserimizle ilgili kamuoyundaki vaka artışı ile ilgili bir hassasiyet olduğunun farkındayız. Gerek şehir merkezinde gerek ilçelerde gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bu mazeretlere sığınarak hizmetlerimizi aksatmamız söz konusu değil. Şehir merkezinde de ilçelerimizde de yatırımlarımızı yapıyor çalışmalarımızı sürdürüyor, Cenab-ı Allah’a şükrederek bereketi yaşıyoruz. Bu kongrenin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yapılan oylama sonrasında mevcut ilçe başkanı Musa Zafer Kingir tekrar seçilerek güven tazeledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV