banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

HACILAR BELEDİYE ÇALIŞANLARININ SÖZLEŞME SEVİNCİ

Hacılar Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında toplu sözleşme imzalandı.

13 Şubat 2019 Çarşamba 09:59
Bu haber 236 kez okundu
HACILAR BELEDİYE ÇALIŞANLARININ SÖZLEŞME SEVİNCİ
Haberici -->

Hacılar Belediyesi'nde düzenlenen törene Hacılar Belediye Başkanı Vekili Bilal Özdoğan, Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Sendika yetkilileri, Daire Müdürleri, işçi temsilcisi Fevzi Turhal ve işçiler katıldı.

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik yaptığı konuşmada, Hacılar Belediyesi ile bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığını söyledi.

Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan ise yapılan sözleşme görüşmelerinin kısa zamanda anlaşma ile sonuçlandığından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başkan Vekili Özdoğan sözlerine şöyle devam etti.

“Biz çalışanın ilçemize değer katan tüm arkadaşlarımızın hak ettiği her şeyi, layıkıyla yerine getiren arkadaşlarımızın hak ettiği her ücretide alnının teri kurumadan vermeyede hazır bir idare olduğumuz için bizim görüşmelerimiz öyle günlerce haftalarca sürmedi.”

Karşılıklı olarak sözleşme imzalanmasının ardından, Başkan Vekili Özdoğan’a çiçek takdim eden İşçi temsilcisi Fevzi Turhal da “Hacılar Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünde çalışan personel ve şahsım adına vermiş olduğunuz bu güzel zamdan dolayı size teşekkür ediyorum Başkanım. Rabbim tamamına erdirsin inşallah” şeklinde duygularını ifade etti.

İmza töreninin sonunda Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik Başkan Vekili Özdoğan’a Türk Bayrağı hediye etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV