banner87
13 Aralık 2018 Perşembe

HACILAR DA GIDA YARDIMI

İhtiyaç sahibi ailelere gıda yardımları dağıtılıyor

21 Şubat 2018 Çarşamba 07:21
Bu haber 321 kez okundu
HACILAR DA GIDA YARDIMI
Haberici -->

Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesi işbirliği ile ilçede ekonomik ve sosyal yoksunluk içindeki ailelerin temel gıda ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulunuluyor.

Hacılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından her ay temel gıda maddelerinden oluşan iaşe paketleri hazırlanarak, ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara teslim ediliyor. Bu kapsamda Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen ve Belediye Başkanı Doğan Ekici, ilçede ikamet eden ailelere ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Doğan Ekici, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Belediye olarak vatandaşların huzuru ve refahı için gayret gösterdiklerini ifade ederek “Gece gündüz demeden ilçemiz için çalışıyor ve Hacılar’ın modern bir kent haline gelmesinin yanında vatandaşlarımızın refahı içinde çalışmalar yürütüyoruz. Sosyal sorumluluk hizmetleri kapsamında ilçemizdeki yardıma muhtaç ailelere ulaşarak onların ihtiyaçlarını karşılıyoruz" dedi.

Yapılan çalışmalarla ihtiyaç sahibi ailelere Devletin yardım elini uzatmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kaymakam Haluk Sezen ise, "Kaymakamlığımız ve Belediyemiz işbirliği ile Sağlıklı Bir Hayat İçin Gıda Desteği Projesi kapsamında her ay düzenli olarak ilçemizdeki yaşlı, engelli ve ekonomik açıdan ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine gıda ve ihtiyaç maddelerinin teslimini yapıyoruz. Bu sayede vatandaşlarımızın refah ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi için gayret gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmaların, ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV