banner87
22 Mayıs 2019 Çarşamba

HACILAR’DA ARAÇ PARKI YENİLENİYOR

Başkan Doğan Ekici yeni alınan araçları tanıttı

21 Eylül 2017 Perşembe 06:46
Bu haber 498 kez okundu
HACILAR’DA ARAÇ PARKI YENİLENİYOR
Haberici -->

Gelişen ve büyüyen Hacılar ilçesi, araç parkını da yeniliyor. Bu kapsamda Kar küreme ve Tuz serpicili iş makinesi, araç parkına eklendi.

Hacılar Belediyesi hizmet araçlarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Son olarak daha etkin ve seri kar temizleme çalışması için yaklaşık 500 Bin TL’ye mal olan 1 adet tuz serpme ve kar küreme aracı satın aldı. Yeni aracın son sistem teknoloji ürünü olduğu belirten, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, halkın daha iyi hizmetlere layık olduğunu söyledi.

İlçede en iyi ve hızlı hizmet noktasında, ihtiyaçlar doğrultusunda araç alımlarına devam ettiklerini ve araç filosunun daha da büyüdüğüne ve güçlendiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Doğan Ekici, “İlçemizde kış ayları şiddetli geçiyor. Göreve başladığımızda bir adet kamyonumuz vardı, geçen yıl bir adet tam donanımlı kar küreme aracı almıştık. Şimdi de bir adet daha tuz serpme ve kar küreme aracını hemşerilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla aldık ve Fen İşleri Müdürlüğümüze teslim ediyoruz. Rabbim kaza bela vermesin, hayırlı mübarek olsun” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV