banner167
02 Ağustos 2021 Pazartesi

HAKEMLER MELİKGAZİ’DE

Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek, spora ve sporcuya yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini bildirerek forma hediye ettiler.

10 Ekim 2018 Çarşamba 16:10
Bu haber 640 kez okundu
HAKEMLER MELİKGAZİ’DE
Haberici -->

Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Turgay Duman ile Kayseri Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Nuri Karahançer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek, spora ve sporcuya yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini bildirerek   forma hediye ettiler.

Ziyarette konuşan Kayseri Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Nuri Karahançer, “Anadolu’nun merkezinde yer alan Kayseri ilimiz daha önceden ticaret ve sanayi şehri olarak bilinirdi. Ancak son yıllarda Kayseri bir eğitim merkezi, turizm şehri, sağlık merkezi ve sporun ve sporcunun dostu bir şehir olarak bilinmektedir. Özelikle Melikgazi Belediyesinin spor salonları, spor merkezleri, açık alan basketbol ve voleybol sahaları bireyleri seyirciden çok spor yapmasına imkan tanıdı. Bundan dolayı kutluyoruz” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, "Melikgazi Belediyesi olarak Kayserimizin kazançlarını, artılarını ve kaynaklarını iyi biliyoruz. Belediye olarak her yatırımımızda birey odaklı hizmet bulunmaktadır. Çocukları, gençleri ve her yaş gurubuna, spora yaptığımız hizmetler ile adeta spor yapmaya davet ediyoruz. Parklardaki jimnastik aletlerini her yaş gurubu ve herkes faydalanmaktadır. Okullara, parklara yaptığımız açık alan sahalarda boş zaman olmamaktadır. Bu bizim spor ve sporcuya verdiğimiz önemin bir ifadesidir. Spor karşılaşmaları yapıyoruz ki rekabet ortamı oluşsun diye. Sonuçta dinamik ve sağlıklı bir nesil için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV