banner87
22 Şubat 2019 Cuma

HALKI DİNLEDİ

Melikgazi Belediye Başkanı, Ramazan akşamlarında halkla bir araya gelmeye devam ediyor.

23 Mayıs 2018 Çarşamba 03:36
Bu haber 278 kez okundu
HALKI DİNLEDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı, Ramazan akşamlarında halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan son olarak Kocatepe mahalle sakinleri ile buluştu ve taleplerini dinledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Ramazan akşamlarında meclis üyeleri, parti teşkilatı ve daire müdürleriyle her gün bir mahalleye ziyaret ettiklerini, Teravih namazı sonrasında mahalle sakinleri ile yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundukları söyledi.

Büyükkılıç, Belsin Kocatepe Mahallesi Kocatepe Camii’nde kılınan Teravi namazı sonrası cami bahçesinde bulunan Melikgazi Belediyesi Sohbet evinde mahalle halkı ile sohbet ederek, taleplerini dinledi.

Belediye çalışmalarını ve mahalle sakinlerinin genel taleplerin yerinde değerlendirilmesi açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, Kocatepe mahalle halkı ile yapılan sohbetler ile ilgili olarak şu değerlendirmeler de bulundu;

“Melikgazi Belediyesi örnek ve referans belediye olmamızda belki bu mahalle gezilerin büyük katkısı vardır. Çünkü hizmeti yerinde ve zamanında yapmak, hizmeti bir şölene dönüştürür, aksi halle hizmet olmaktan çıkar, eziyet halini alır. Bu açıdan hizmeti sunarken direk olarak bu hizmeti alan vatandaşların fikrini alıyor ve danışıyoruz, tıpkı burada olduğu gibi. Yaptığımız istişarelerde Kocatepe Mahalle halkımızın belediyemizin referans ve standardı yüksek hizmetlerinden memnun olduklarını müşahede ettik.”

Başkan ve beraberindeki heyet vatandaşlarla semaverde demlenen çaydan içerek, semt halkı ile bol bol fotoğraf çektirdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV