banner167
banner182
01 Aralık 2021 Çarşamba

HALKIMIZ GEÇİM DERDİNDE

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, “İnsanlarımız dertleriyle baş başa bırakılmışlar. Büyük sorunlarla boğuşuyor. Halkımız geçim derdinde ama onlar koltuk derdine düşmüşler” dedi.

27 Mart 2019 Çarşamba 10:23
Bu haber 556 kez okundu
HALKIMIZ GEÇİM DERDİNDE
Haberici -->
İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, “İnsanlarımız dertleriyle baş başa bırakılmışlar. Büyük sorunlarla boğuşuyor. Halkımız geçim derdinde ama onlar koltuk derdine düşmüşler” dedi.

İYİ Partili Aday Dursun Ataş, Akkışla ve Sarıoğlan’da seçim çalışmalarını sürdürdü. İlçelerde coşkuyla karşılanan Ataş’a vatandaşlar “Dursun Başkan”  sloganları ile destek verdi. Ataş, ziyaretleri sırasında Saadet Partisi ilçe teşkilatını da ziyaret etti. Burada seçim ortamının iktidar cephesi tarafından adeta savaş alanına dönüştürüldüğünü ifade eden Ataş, bu duruma tepki gösterdi ve “Düşman değiliz, savaşa değil, seçime gidiyoruz. Ne yazık ki ülkeyi bu noktaya getirdiler” dedi. Diğer yandan Ataş, “Millet geçim derdinde bunlar ise sadece koltuk bekası derdinde. Vatandaş da her şeyin farkında ve 31 Mart’ta ders verecek” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle, STK, esnaf ziyaretleri ile vatandaşları dinleyen ve projelerini anlatan Ataş, çalışmalarına ilçelerde de devam etti. Sarıoğlan ve Akkışla ilçelerinde vatandaşları ziyaret eden Ataş, davul-zurna ile karşılandı.

31 Mart’ta milletin desteği ile göreve geldiklerinde ilçelere hak ettikleri hizmeti sunacaklarını ifade eden Ataş,  17 yıldır ellerindeki güce rağmen sorunları çözemeyenlerin, bugün bir kez daha milletin karşısına “Sorunları biz çözeriz” vaatleri ile çıktığını söyledi. “Vatandaş bu laflardan ve tutulmayan sözlerden usandı” diyen Ataş, “Artık vatandaş bu kuru laflara inanmıyor. Sormazlar mı 17 yıldır neden çözmediniz? Bu millet size gereken desteği verdi, ama onlar bu desteğe rağmen sorunları çözemediler, aksine kat be kat artırdılar. İşte bunu gören vatandaş 31 Mart’ta bir ders verecek” diye konuştu.

İktidar cephesinin seçim sürecinde tansiyonu yükseltip, vatandaşlar arasında gerginliğe sebep olduğunu dile getiren Ataş, Sarıoğlan, Palas ve Karaözü’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerindeki konuşmasında bu duruma tepki gösterdi. Ataş, “Süreci savaş alanına çevirdiler. Savaşa giriyoruz gibi muamele ediyorlar. Savaş falan yok, seçim var. Projelerimizi anlatacağız, vatandaşımız da kimi uygun görürse oyunu verecek, seçecek ve memleket yoluna devam edecek. Yıllardır bu ilçeleri ötekileştirdiler, vergileri aldılar ama hizmeti getiremediler. İşte şimdi 31 Mart’ta bir ders vermek lazım” şeklinde konuştu.

“Memlekette işsizlik ve geçim sorunu var” diyen Ataş, vatandaşlara yönelik konuşmasında, “Sizlerin yaşadığı sorunları biliyorum. Millet geçim derdinde. Milletin işsizlik, geçim sorunu var. Ama bunların koltuk bekası sorunu var. Bu millet koltuk bekasını düşünenlere, sorunlarına kulak kapatır, yıllardır görmezden gelenlere gereken dersi 31 Mart’ta sandık başına giderek verecek. Çünkü bunlara bir ders vermenin zamanı geldi” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV