banner87
22 Şubat 2019 Cuma

HALKLA BULUŞMALARA DEVAM

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret etti.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:38
Bu haber 356 kez okundu
HALKLA BULUŞMALARA DEVAM
Haberici -->
Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, “Hemşehrilerimizle Ramazan’ın güzelliklerini paylaşıyoruz”dedi.

Mahalle sakinlerinin ilgisi ve sempatisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, “Yapılan hizmetlerin, her gittiğimiz mahallede güler yüzle geri dönmesi bizleri gururlandırıyor” diye konuştu.

Vatandaşlarla sohbetinde birlik-beraberlik ve dayanışma vurgusu yapan Başkan Çolakbayrakdar, geceyi gündüze, hafta sonunu hafta içine katarak Kocasinan sakinlerine daha iyi hizmet için çalıştıklarını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, “Mahalleleri ziyaretimizde, vatandaşlarımız isteklerini ve taleplerini bize aktarıyor. Bizde hızlı bir şekilde bölgenin ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışıyoruz. Hangi mahallemizde ne sorun varsa orada yapılması gereken konularda çözümler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar da Kocasinan Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerden çok memnun olduklarını belirterek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Daha sonra esnafları ziyaret ederek, hal-hatır soran Başkan Çolakbayrakdar, onların sorunlarını ve taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV