banner153
banner156
21 Şubat 2020 Cuma

HASTANE SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Develi Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah İslamoğlu, ilçede inşaatı devam etmekte olan devlet hastanesinin yapımında yaşanılan sorunların çözüme kavuşturulduğunu söyledi. İslamoğlu, yapılan toplantıda yüklenici firmalarla ilgili sorunun giderildiğini açıkladı.

13 Haziran 2019 Perşembe 10:00
Bu haber 288 kez okundu
HASTANE SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Haberici -->
Develi Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah İslamoğlu, ilçede inşaatı devam etmekte olan devlet hastanesinin yapımında yaşanılan sorunların çözüme  kavuşturulduğunu söyledi. İslamoğlu, yapılan toplantıda yüklenici firmalarla ilgili sorunun giderildiğini açıkladı.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Develi Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah İslamoğlu, İlçemizde devam etmekte olan Devlet Hastanesi inşaatı yapım işinde yaşanan gecikmelerle ilgili çözüm bulmak amacı ile TBMM Ak Parti Grup Amiri Hemşehrimiz Sn. Halil Ergen ve Ekonomi Önceki Bakanı Sn. Mustafa Elitaş ile görüştük. Sağlık Bakan Yardımcısı Sn. Halil Erdemir ile yaptığımız toplantı neticesinde Taahhüt Yüklenici Firma ile yaşanan sorunlar giderilmiş, anlaşma sağlanarak; Hastane İnşaatımızın en kısa süre içerisinde bitirileceği karara bağlanmıştır” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157