banner153
28 Eylül 2020 Pazartesi

HASTANELER DEZENFEKTE KISKACINDA

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Bölge Şehir Kayserimizin bir bakıma sağlık merkezi olduğunu ve bu neden ile sağlık merkezleri ile özel hastanelerin bulunduğu mahallelerde corona salgınına (covid-19 ) karşı özel çalışma yaptıklarını söyledi.

15 Eylül 2020 Salı 09:15
Bu haber 130 kez okundu
HASTANELER DEZENFEKTE KISKACINDA
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Bölge Şehir Kayserimizin bir bakıma sağlık merkezi olduğunu ve bu neden ile sağlık merkezleri ile özel hastanelerin bulunduğu mahallelerde corona salgınına  (covid-19 ) karşı özel çalışma yaptıklarını söyledi.

Tacettinveli Mahallesinin şehrin merkezinde yer aldığını ve özel hastaneler ile Kızılay gibi bir sağlık merkezinin bu semtte ayrı bir değer ve önem kazandırdığını belirten Başkan Dr. Palancıoğlu                   “ Tacettinveli mahallesinde geçen hafta yol ve çevre düzenlemesi yaparak bir bakıma sağlık hizmetine katkı sağladık. Yolları güvenli, seri ve 24 saat hizmet veren sağlık merkezleri için yeniledik. Şimdi de bu bölgede yer alan sağlık merkezlerinin ağırlıklı olması sebebi ile dezenfekte çalışması yapıyoruz. Pandemin süresince düzenli yapılan bu çalışma ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine katkı ve destek veriyoruz” dedi.

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV