banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

HAYATA BAĞLANDILAR

Bünyan Belediyesindeki proje sona erdi

20 Temmuz 2017 Perşembe 07:35
Bu haber 704 kez okundu
HAYATA BAĞLANDILAR
Haberici -->

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Mesleki Eğitim Yoluyla Engelsiz Hayata projesi kursiyerleri ile toplantıda bir araya geldi. Kursiyerler, kendilerini hayata bağlayan projenin devam etmesi yönünde talepte bulundular.

Toplantıya belediye meclis üyeleri Mustafa Keskin, Erkan Kayapınar, Hacı Yüce, Kayseri Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Osman Kılıç, Bünyan Halk Eğitim Müdürü Mehmet Bulun, Proje Koordinatörü Hazal Bedir katıldı.

Kursiyerler projenin kendilerini hayata bağladığını ve özgüvenlerinin yerine geldiğini belirterek projede emeği geçen başta Başkan Gülcüoğlu olmak üzere herkese teşekkür ettiler. Kursiyerler projeyle engelleri aştıklarını ve istedikleri zaman neler yapabileceklerini gördüklerini, güzel arkadaşlıklar edindiklerini projenin bitmesini istemediklerini ifade ederek Başkan Gülcüoğlu'ndan yardım istediler.

Başkan Gülcüoğlu ise, projenin amacına ulaştığını görmekten mutlu olduklarını ifade ederek, hem engelli bireyler hem de dezavantajlı kadınlar için daha fazla ne yapabilecekleri konusunda çalışacaklarını yeni projeler üreterek kursları uzatmaya çalışacaklarını belirtti.

Başkan Gülcüoğlu, “Engellilerimizin sosyal yaşama daha kuvvetli bir entegrasyonla bağlanması, yeteneklerinin ön plana çıkarılarak üretim alanına katkıda bulunmaları ve kendi yeteneklerini keşfederek kendi istihdamlarını oluşturmaları adına düzenlediğimiz bu projede geldiğimiz noktada görüyoruz ki birincil hedefimize ulaşmışız. Bu bizim için büyük bir mutluluk. Bizler her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Birlikte çalışarak sizler için yeni projeler ortaya koymak için çalışacağız” dedi.

Dezavantajlı kadın kursiyer Başkan Gülcüoğlu’na kendilerine verilen bu fırsat için teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV