banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

HEPSİNİ ALACAĞIZ

MHP İl Başkanı Serkan Tok, 24 Haziran seçimleri öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek, seçim çalışmalarını anlattı.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 07:38
Bu haber 373 kez okundu
HEPSİNİ ALACAĞIZ
Haberici -->HABER: FERHAT YAĞMUR

MHP İl Başkanı Serkan Tok, 24 Haziran seçimleri öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek, seçim çalışmalarını anlattı. Tok, seçimlerde başarıyla çıkacaklarını ifade ederek, milletvekili sayısını kast edip, “Kendi partim açısından ben dediğim gibi onda ona talibim. Onun içinde çok çalışacağız” dedi.

Basın toplantısında gündeme ilişkinde önemli konulara değinen Başkan Serkan Tok, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin doğrularını, ilkelerini ve aynı zamanda cumhur ittifakının nedenlerini, Türkiye’nin gündemini, Türkiye’nin hangi sorunlarından dolayı bu ittifakı kurduğunu ortaya koyup ispatlarıyla neticelendirip vatandaşlarımızdan oy istemektir. Kendi partim açısından ben dediğim gibi onda ona talibim. Onun içinde çok çalışacağız. Onun için de partimin programını vatandaşımız neredeyse orada anlatacağım.  Bir kişi ise bir kişiye, bin kişi ise bin kişiye çağrıldığımız programlara gideceğiz. İl teşkilatımız, aday adaylarımız noktasında bugün bizimle olan bütün arkadaşlarımızla beraber topyekûn sahaya ineceğiz” dedi.

“Biz Cumhur İttifakı’nın gerekliliğini yerine getireceğiz” diyen Başkan Tok, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Cumhurbaşkanımızı ilk aday gösteren siyasi parti biziz. Aday gösterdiğimiz cumhurbaşkanımızın arkasında, yanında duracağız. O yüzden oy istediğimiz gibi kendi partimizin milletvekilleri için de oy isteyeceğiz. Yani siyasi en doğal hakkımız ne ise onu yerine getireceğiz. Çalışmalarımız bu yönde olacak. AK Parti ile bir iş birliğimiz genel merkezimizin bize vereceği bilgilerle olur. Onun haricinde onlarda sahada olacak, bizler de sahalarda olacağız. En azından AK Parti ile olan diyaloglarımız belli bir düzeyde ılıman, olumlu düzeyde seyredecek. Genel başkanımızın, genel merkezimizin illere gönderdiği usule göre biz burada ilişkilerimizi yönetip düzenleyeceğiz. Zaten geçen gün cumhurbaşkanımız geldiğinde ben arkadaşlarımızla beraber cumhurbaşkanımızı karşıladık. Başbakanımızı dinledik sonrasında cumhurbaşkanımız gelince katılımda bulunduk ve partimizdeki görevimize devam ettik.”

BAHÇELİ’Yİ ZİYARET EDECEKLER

Başkan Serkan Tok, “İl teşkilatı olarak liderimizin yanına gideceğiz, Kayseri’nin durumunu arz edeceğiz. Liderimizin Kayseri’deki konuşmasının ülkücü camiasında, MHP’de çok olumlu sonuçlar doğurduğunu gördüğümüz için liderimizi yine şehrimize davet edip, büyük bir mitingle genel başkanımızı karşılayıp ondan sonra da çalışmalarımıza aynı ölçüde devam edeceğiz. Sahada yerimizi bırakmadan güçlü bir şekilde devam edeceğiz” diye konuştu.

CUMA GÜNÜ BELLİ OLACAK

“Milletvekili aday sayısı Cuma günü belli olacak” diyen Başkan Tok, “MHP diğer partilere örnek olması açısından çok büyük güvenlik soruşturması yapıyor. Bu güvenlik soruşturmasının temel nedeni FETÖ’dür. İçimize sızmalarına karşı geniş kapsamlı avukatlar grubundan çıkan bilgiler genel başkanlar tarafından etüt edilecek sonra il teşkilatlarına kişiler ve kişi sayıları verilecek. Diğer partilerin de yapması açısından olumlu görüyoruz. FETÖ ile ilgili mücadelenin siyasi ayağında önemli bir noktaya gelinmesi için aday adaylarının çok ince bir şekilde güvenlik soruşturmasından geçtikten sonra aday olmaları için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV