banner203
31 Mart 2023 Cuma

HER EVLİ ERKEK BÖYLE BİR TALİHSİZLİK YAŞAMIŞTIR

Süper Loto talihlisinin kuponunun çamaşır makinesinde yıkanması herkesi hayrete düşürürken, talihsiz talihliyi teselli sözleri kuponun oynandığı bayinin sahibi Naci Emel’den geldi. Emel, “Her evli erkek, hayatında bir defa böyle bir talihsizlik yaşamıştır” dedi.

25 Aralık 2012 Salı 10:29
Bu haber 4402 kez okundu
HER EVLİ ERKEK BÖYLE BİR TALİHSİZLİK YAŞAMIŞTIR
Haberici -->

Kuponların yapıldığı kağıdın deformasyon geçirebilecek yapıda olduğunu söyleyen Naci Emel, “Oynanan veya oynanacak biletlerin üzerlerinde belirli maddeleri vardır. Makineye oynatılan biletin üzerinde ‘ss’ yazısı mevcuttur. Bu yazı yok ise el ile oynanmış bilettir. Müşteri bu biletleri her halükarda ibraz etmek zorundadır. Bu biletlerde ısıdan kaynaklı bozulmalar meydana gelir. Yine ıslandığı zaman tahriş olur. Makinenin bu şekilde tahriş olmuş biletleri okuma imkanı yoktur. Yine bu biletlerin arka yüzlerinde maddelerle belirtilmiş hangi durumlarda geçersiz olacağı beyan eden yazılar vardır. Bu belirtilen maddelere aykırı bir biletin geçerliliği de yoktur. ‘Bu şekilde biletlerini ibraz edemeyenler ikramiyelerini alamaz’ diye yazmaktadır. Bu yazılanları okumayıp da bu tür yanlışlıkları yapanlara da diyecek bir şeyim yok. İnşallah ikramiyesini alır diye ümit ediyorum. Ama bu şartlara bakarak da alması mümkün değil gibi” dedi.

Emel, “İkramiye sahibinin hanımının pantolonun cebinde unutup çamaşır makinesinde biletin yıkandığı konusundaki söylentiler var duyuyoruz” diyerek, talihsiz talihliye şu sözlerle teselli verdi:

“Zaman zaman hepimizin başına gelen bir durum bu. Evli bir erkek hayatında en az bir kere yaşamıştır böyle talihsizlikler. Yıkanmış kâğıdında ibrazının kolay olacağının tahmin etmiyorum.”

Emel, 21 milyonun oynandığı bayi olarak ortaya çıktıktan sonra satışlarının eskiye nazaran iki kat daha arttığını belirterek, “Şimdi yavaş yavaş eski satışlarımıza doğru bir tersine dönüş var. Bayiimiz mahalle arasında fazla gelip geçenimiz olmadığı için gündemde sıcak kaldığı sürece satışlar yükseliyor. Bundan sonrada çok az bir yükselişle eski satışlarımıza döneceğiz. Yılbaşı ikramiyesinin en büyük adayı yine benim. Çıkınca inşallah yine gündeme geliriz diye tahmin ediyorum” diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV