banner153
17 Ocak 2020 Cuma

HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU

Talas Belediyesi’nin Belediye Mahallemizde adı altında sürdürdüğü hizmet seferberliği bu kez Zincidere Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

11 Ekim 2019 Cuma 07:25
Bu haber 220 kez okundu
HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU
Haberici -->
Talas Belediyesi’nin Belediye Mahallemizde adı altında sürdürdüğü hizmet seferberliği bu kez Zincidere Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Müftüsü Bünyamin Turgut ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş’in yanı sıra Zincidere sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen programda ilk konuşmayı yapan Zincidere Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Zincidere eski belediye başkanlarından Mustafa Aksu da yaptığı kısa konuşmada bu projenin insanların belediyeye hücum etmesinin önüne geçtiğine dikkat çekerek, “Çok güzel bir program gerçekleştiriliyor. Önceden insanlar hizmet almak için belediyeye hücum etmek zorunda kalıyordu. Yalçın Başkan bu proje ile bunun önüne geçti. Şimdi hizmet, insanların ayağına geliyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Programda son olarak kürsüye gelen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da burada herkesin taşın altına elini koyduğunu ifade ederek, “Eskiden büyüklerimiz, ‘Cenab-ı Allah bir kulunu severse, onu insanlara hizmet etmek için görevlendirir’ derlerdi. Biz bugün burada bu vesile ile bulunduğumuz için ne kadar şükretsek azdır. Belediyecilik insanın ahiretini de dünyasını da kazandıran bir meslektir. Çünkü sürekli olarak insanlara hizmet ediyor, onların ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. Bugün burada Talas Belediyesi’nin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımla ilgili biriminden, KASKİ’den, Elektrik Şirketi’nden ve Kayserigaz şirketinden elemanlar var. Buradaki herkes canla başla, gönlünden gelerek hizmet ediyor. Yani herkes elini taşın altına koydu ve hizmet üretiyor. 130 personel ve 55 araçla burada iş yapıyoruz. Ayrıca Zincidere sakinleri de çalışmalara iştirak etti ve ortaya çok güzel sonuçlar çıktı, üç gün boyunca da çıkacak inşallah” diye konuştu.

“ALLAH BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın geçmişte de Zincidere’ye çok katkısının olduğunu ifade ederek, “Allah başkanımızdan razı olsun. Büyükşehir Belediyesi’ndeyken de mahallemize çok hizmet etti, çok emeği var. Şimdi de Talas Belediye Başkanı olarak sürekli hizmet üretiyor. Kendisinden çok memnunuz, Allah başkanımızdan razı olsun” şeklinde görüş belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV