banner167
banner182
02 Aralık 2021 Perşembe

HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Kocasinan Belediye Başkanı seçilen Ahmet Çolakbayrakdar, mazbatasını düzenlenen törenle aldı. Burada konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da 93 mahallesinde hizmet bekleyen vatandaşların olduğunu, oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduğunu ve 400 bin insanın belediye başkanı olarak hizmet edeceklerini açıkladı.

04 Nisan 2019 Perşembe 10:05
Bu haber 543 kez okundu
HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM
Haberici -->

Kocasinan Belediye Başkanı seçilen Ahmet Çolakbayrakdar, mazbatasını düzenlenen törenle aldı. Burada konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da 93 mahallesinde hizmet bekleyen vatandaşların olduğunu, oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduğunu ve 400 bin insanın belediye başkanı olarak hizmet edeceklerini açıkladı.

Adliye binası konferans salonunda düzenlenen mazbata törenine Başkan Ahmet Çolakbayrakdar eşiyle birlikte katılırken, AK Parti eski milletvekillerinden Yaşar Karayel, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, parti teşkilat mensupları, Cumhur İttifakı olarak seçilen meclis üyeleri katıldı.

400 BİN KİŞİNİN BAŞKANIYIM

Mazbatasını düzenlenen törenle alan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, sonrasında kısa bir konuşma yaptı ve herkese teşekkür etti. Çolakbayrakdar, şunları söyledi;
“3 ay süren seçim maratonunu arkasından burada onurlu bir görevi devralmak onurlu bir görev için hemşerilerimiz tarafından layık görülmek beni son derece mutlu ve memnun eden tablodur. Kocasinan bize oy versin vermesin inşallah şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra herkesin belediye başkanı olma yaklaşımı ile çalışmalara devam edeceğiz. 400 bin kişinin belediye başkanıyım. Çocuk kadın genç yaşlı erkek herkesin belediye başkanıyım ve hereksin hayatına dokunacak işler yapmalıyım.”

BÜYÜK İŞLER YAPMALIYIZ

5 yıllık başkanlık görevi ile ilgili de açıklamalar yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan’da aldığımız bayrağı daha iyi yerlere taşıyacağız. Bugüne kadarda göreve başladığımız günden bugüne kadar ve bundan sonrası içinde önümüzdeki 5 yıl içinde çok büyük işler yapmalıyız. Çok önemli daha işleri hayata geçirmeliyiz. Belediye başkanının tek başına yapacağı işler değil. Ortaya koyacağım vizyon ve çalışma temposu önemli ama bu işler çalışma arkadaşlarım, teşkilatımız ve en önemlisi de vatandaşlarımızla birlikte yapacağız” diye konuştu.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

“Bize inanan güvenene ve destek veren herkesi mahcup etmemek ve onların başını dik tutmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız” diyen Çolakbayrakdar, “Bize inanan güvenenlerin yüzünü ak edecek şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bir gün geldiğinde bizde bu makamları bırakıp gideceğiz. Ama o gün bu görevi devrederken kubbede hoş bir sada içinde huzur içinde bırakmak önemlidir. Bugün burada bir tartıya çıktık. Halkımız yaptığımız hizmetleri ölçtü ve değerlendirdi. Halkımız şunu diyor Ahmet Çolakbayrakdar nezdinde daha fazlasını istiyoruz. Evet bizde daha fazlasını yapacak enerjimiz ve imkanlarımız var. Gücümüzde var. Şükür Allah’a bize güvenen ve inananları mahcup etmeyecek yükün altına girecek cesaretimiz de var. Bugün olduğu gibi bu terazinin karşısında hak nezdinde de çıktığımızda terazide başarıyla çıkanlardan oluruz diyoruz” diye konuştu.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Çolakbayrakdar, seçim sürecini hatırlatarak, “Herkese teşekkür ediyorum. Bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de hemşerilerimize söylemek gerekir. Huzurlu bir seçim ve seviyeli bir seçim dönemi geçirdik. Kayseri’de huzuru bozacak olay olmadı ve şehrimize yakışır şekilde oldu. Seçilen meclis üyelerimize başarılar diliyorum. Gerek cumhur ittifakında gerekse diğer parti meclis üyelerine başarılar diliyorum. Bundan olduğu gibi bundan sonraki süreçte de meclis üyelerimiz var gücüyle Kocasinan için çalışacaklardır” dedi.

HİZMET BEKLİYORLAR

“93 mahallemizin 93’ünde de bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımız var” diyen Başkan, “Bizim projelerimiz noktasında geleceğe taşıyacağımız, çocuklarımız, gençlerimiz var. Bizim yapmamız gereken çok iş var. Bize dua eden bizden yapılacak işler neticesinde dua alma adına talepkar insanlarımız var. Hep birlikte el ele devraldığımız bayrağı daha yukarlara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Mazbata töreninde Cumhur İttifakının meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV