banner87
21 Mayıs 2019 Salı

HİDAYET’E ERELİM

Geçtiğimiz Cuma günü makamında Atasoy’u ağırlayan Özhaseki’nin, “Melikgazi adayımız ol” teklifinde bulunduğunu ileri süren birçok AKP’li, “Kayseri’de neler oluyor?” sorusuna yanıt arıyor.

09 Aralık 2013 Pazartesi 10:10
Bu haber 5818 kez okundu
HİDAYET’E ERELİM
Haberici -->
Yerel seçim sürecinin yaklaşması ve ilçe belediye başkan adaylarının belirlenme sürecinde gözlerin çevrildiği AKP’de, birbirinden ilginç gelişmeler yaşanıyor.  Parti kulisleri geçtiğimiz Cuma günü Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin makamında yaşanıldığı öne sürülen “ikna” görüşmesiyle çalkalanıyor. AKP’li birçok isim, Özhaseki’nin, Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ) Genel Müdürü Hidayet Atasoy’a, Melikgazi Belediye Başkan adaylığı teklifinde bulunduğu ancak Atasoy’un tüm ısrarlara rağmen bu teklifi halen kabul etmediğini konuşuyor.

 “BÜYÜKKILIÇ’IN ÜZERİNE OYNUYOR”  

Atasoy’a adaylık teklif eden ve bu teklifinde ısrarcı olan Özhaseki’nin,mevcut  Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın üzerine oynadığını, Büyükkılıç’ı yeniden aday göstermemek için kulisler yaptığını savunan partililer, yaşandığı öne sürülen gelişmeleri, “2009’daki son yerel seçimlerde Türkiye genelinde ilçeler bazında en çok oy oranına sahip olan ve Kayseri halkının sevdiği isimlerin başında gelen Büyükkılıç’ın yerine Atasoy’un düşünülmesi manidar. Birileri bilerek ve isteyerek Büyükkılıç’ın üzerine oynuyor” şeklinde yorumluyor.  

 “BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞEY Mİ VAR?”

Özhaseki’nin teklifine sıcak bakmayan Atasoy’un adeta markaja alındığını ve “İlle de aday olacaksın” baskısı altında tutulduğunu savunan bazı AKP’lilerin, “Bir dönem KASKİ Genel Müdürü olarak görev yaparken İller Bankası Genel Müdürlüğü görevine atanıp, emekli olduktan sonra da KCETAŞ’ın başına getirilen Atasoy’un, şimdi de Melikgazi Belediye Başkan adayı olması için çalışmalar yapılması tesadüf olabilir mi? Bu gayreti gösteren Özhaseki ile Atasoy arasında hiç kimsenin bilmediği bir bağlantı veya sır mı var acaba?” sözleri de oldukça düşündürücü.     

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV