banner87
17 Eylül 2019 Salı

HİSARCIKLILARLA BİR ARALA GELDİ

Aşure ikramında bulunuldu

02 Aralık 2017 Cumartesi 10:10
Bu haber 659 kez okundu
HİSARCIKLILARLA BİR ARALA GELDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Meydan camisinde Cuma namazı sonrası semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi.

Belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına ve esnaflara memnuniyetlerini soran Başkan Memduh Büyükkılıç bağ ve sayfiye alanlarının yoğun olduğu, Erciyes’in gidiş kapısı konumundaki Hisarcıkta Meydan düzenlemesi çalışmasının öncelikle Hisarcık ile Erciyes’e yakışır bir konuma geldiğini söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç’ın Hisarcık ziyaretine AK Parti önceki Dönem Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Başkanı Cahit Özden, AK Pati Melikgazi İlçe Teşkilatı  Belediye Meclis Üyeleri Daire Müdürleri İle Mahalle Muhtarının da iştirak etti.

Hisarcık inceleme gezisinde konuşan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Hisarcık gönül dostu insanların yoğun olduğu, havası, doğası, suyu ile bağ ve sayfiye alanları ile ilçemizin en güzel bölgelerinden birisidir. Belediye olarak Melikgazi İlçe sınırları içerisindeki semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapmaktayız Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Hisarcık halkı artık doğalgaz ile ısınmaktadır. Bu yıl ayrıca kapalı semt pazaryeri inşa ederek bir eksikliği daha tamamladık” dedi.

Hisarcık Erciyes Mahalle muhtarı Nazım Söğüt ise, bu yatırımların Hisarcık halkı için çok önemli olduğunu belirterek, “Bu yıl içerisinde Hisarcık Erciyes mahallesine yapılan hizmetler saymakla bitmez bu hizmetlerden dolay başta belediye başkanımız Memduh Büyükkılıç olmak üzere yapılan hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ederiz” diye konuştu.

Eski Bakan Taner Yıldız, her gün bir hizmet ve yatırım ile Melikgazi Belediyesi’nin bir rekora imza attığını ancak bunun bir tesadüf değil istikralı bir yönetim, güçlü bir kadro ve halkına güvenen bir yönetimden kaynaklandığını kaydetti.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV