banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

HİZMET-İŞ’TEN ÜYELERİNE SOSYAL YARDIM

Sosyal anlamda yardımda bulunuluyor

14 Temmuz 2017 Cuma 07:59
Bu haber 652 kez okundu
 HİZMET-İŞ’TEN ÜYELERİNE SOSYAL YARDIM
Haberici -->

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Kayseri Büyükşehir Belediyesinde taşeron şirkette çalışan üyesine sendikanın genel başkanlığı tarafından sosyal yardım kapsamında yardım yapıldığını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, geçen ay ilimizde aşırı yağışların olduğunu ve bazı bölgelerde su baskınlarının meydana geldiğini söyleyerek, şu bilgileri verdi; “Geçen ay ilimizde aşırı yağışlar nedeniyle su baskınları olmuştu. Taşeron şirkette çalışan Yusuf Çirkin isimli üyemizin de evini su bastı. Üyemizin mağduriyetini şube başkanlığımız olarak gidermeye çalıştık. Konuyla ilgili Genel Merkezimize bilgi verdik. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında üyemizin maddi hasarına ilişkin mağduriyetini giderecek ölçüde bir miktar sosyal yardım yaptık” dedi.

Her konu da olduğu gibi üyelerinin iyi gününde ve kötü günlerinde onları yalnız bırakmadıklarını söyleyen Çelik, “Bizler üyelerimizin yaşamlarını kolaylaştırarak, hayat standartlarını arttırarak onlara bir nebze katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ama bazen olumsuz koşullarla karşılaşan üyelerimizin mağduriyetini gidermekte bizlerin asli vazifesidir diye onları bugünlerinde yalnız bırakmıyoruz. Bu vesile ile başta Genel Başkanımız Mahmut Arslan olmak üzere tüm Genel Yönetim Kurulumuza vermiş oldukları böyle güzel kararlardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV