banner87
17 Haziran 2019 Pazartesi

HÜKÜMDARLIK DÖNEMİNİ BİTİRECEĞİZ

Düzenlediği basın toplantısında MHP Talas Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Arslantaş, “Biz Talas’ta hükümdarlığı bitirip hizmetkarlık dönemini başlatmaya talibiz” dedi.

26 Eylül 2018 Çarşamba 07:19
Bu haber 516 kez okundu
HÜKÜMDARLIK DÖNEMİNİ BİTİRECEĞİZ
Haberici -->
Düzenlediği basın toplantısında MHP Talas Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Arslantaş, “Biz Talas’ta hükümdarlığı bitirip hizmetkarlık dönemini başlatmaya talibiz” dedi.

MHP İl Binası’nda İl Başkanı Serkan Tok, il ve ilçe teşkilatlarının katılımı ile basın toplantısı düzenleyen Mustafa Arslantaş, Talas Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatta bulundu. Burada açıklama yapan Arslantaş, “Yarım asırlık şanlı mazisiyle Milliyetçi Hareket Partisi, Allah’ın izniyle Mart 2019 yerel seçimlerine damgasını vuracaktır. Tüm Türkiye’de MHP’nin liyakat sahibi ve tecrübeli kadroları belediyecilikte yeni bir çağ açacaktır. Bende bu uğurda sorumluluk alarak 3 hilalli sancağımızı Talas’a dikebilmek için aday adaylığımı açıklamış bulunmaktayım” dedi.

“Davamız olan inancımız, sahip olduğumuz siyasi duruş ve Talas’a sevgimiz, bugün attığım bu adımla bana yön vermiştir” diyen Arslantaş, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Talas’ı eski günlerindeki gibi Milliyetçi Hareket’in kalesi olacağına dair inancım tamdır. Talas’ın geleceği için Talas’ın sorunlarını çözmek ve hizmet etmek için çıktığımız bu yolda onurlu, gururlu ve mutluyum. Her geçen gün artan nüfusu ile Talas birçok ile eş değer nüfuslu büyük bir ilçe haline gelmiştir. Artan nüfus ve genişleyen sınırlar beraberinde bir takım problemleri de getirmiştir. Mevcut yönetim bu problemlere cevap vermekten uzak bir şekilde son demlerini yaşamaktadır. Talas ihtiyaç duyduğu kan değişikliğine Mart 2019’da gidecek ve 3 hilal imzasıyla şahlanacaktır. Tam anlamıyla hizmet alamadığını düşündüğümüz Talas’ı alt ve üst yapıdan turizme birçok alanda ayağa kaldıracak nitelikli kadrolar Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarıdır. Kapısı 7’den 70’e herkes açık, her mahalleye eşit, adil hizmetin yapılacağı şeffaf bir yönetim anlayışı ile Talas’a hizmet edebilmek için kolları sıvamış bulunmaktayız. Biz Talas’ta hükümdarlık dönemini bitirip hizmetkarlık dönemini başlatmaya talibiz. Eğer ki, bu kararımız Talas, partim ve benim hakkımda hayırlısı ise, gerçekleşmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor. Milliyetçi Hareket sevdalılarına şükranlarımı sunuyorum. İl ve bütün ilçe teşkilatlarımıza, başkanlarımıza teşekkür ediyorum.”

İl Başkanı Serkan Tok, Mustafa Arslantaş’a hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Belediye başkan aday adaylarımız müracaatlarını yapıyorlar. Genel seçimlerde nasıl ki milletvekili arkadaşlarımız canla başla çalıştı ve başarılı oldular, bütün milletvekillerimiz, milletvekili adaylarımız gibi belediye başkan aday adaylarımız, belli olduğu andan itibaren adaylarımız da canla başla, hem seçim öncesinde hem de seçim sonrasında çalışacaklardır” dedi.

Konuşmaların ardından aday adayı Mustafa Arslantaş, iki tane kurban kesti.  

HABER: MEHMET NİLKALI 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV