banner87
22 Şubat 2019 Cuma

HULUSİ AKAR: MİLLETİMİZ İÇİN HİZMETE DEVAM

Hulusi Akar, “Haktan yana olduk, halka hizmet hakka hizmet şuuru ile milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.

12 Temmuz 2018 Perşembe 07:23
Bu haber 264 kez okundu
HULUSİ AKAR: MİLLETİMİZ İÇİN HİZMETE DEVAM
Haberici -->
Milli Savunma Bakanlığı görevin devralan Hulusi Akar, “Haktan yana olduk, halka hizmet hakka hizmet şuuru ile milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.

Bakan Hulusi Akar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yemin ettikten sonra açıklama yaptı. Akar, canla başla çalışacaklarını belirterek, "Görevim gereği ülkemizin bütünlüğü ve bekası için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artan şiddet ve tempoda elimizden gelen gayreti gösterip, ülkemizin başta güvenlik, terörle mücadele olmak üzere diğer konularda güvenliğimizi sağlayacağız" diye konuştu.

Görevi devralmasıyla ilgili olarak twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Bakan Akar, şu ifadelere yer verdi;

“Bayrağı Nurettin Canikli Bey’den devraldık. Kendisinin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu kutlu dava bir bayrak yarışıdır. Rabbim bizi uyandırmasın. PKK, FETÖ, YPG, PYD ülkemize milletimize ne kadar zarar vermeye kalkan terör unsurları varsa milletimizin bize vermiş olduğu güven neticesinde başlarını ezmeye devam edeceğiz. Üzerlerine üzerlerine gidip inlerine gireceğiz. Asil milletimizin iğne ucu kadar menfaatine halel gelmesine müsaade etmeyeceğimizi her fırsatta söyledik, söylemeye devam ediyoruz. Haktan yana olduk, halka hizmet hakka hizmet şuuru ile milletimize hizmete devam edeceğiz. Milletimizin vermiş olduğu bu yetkiyi kanımızın son damlasına kadar yine milletimize hizmet için harcamaktan asla geri durmayacağız.”

Bakan Akar, Boşnaklara karşı yapılan soykırım il ilgili de yaptığı paylaşımda, “Vahşetin 23. Yılında Srebrenitsa'da Boşnak kardeşlerimize yapılan soykırımı unutmadık” ifadelerine yer verdi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV