banner87
21 Mayıs 2019 Salı

İFTARA ATIYORLAR

CHP İl Başkanı icraatlarda bulunamayanların iftira attığını söyledi

22 Eylül 2017 Cuma 07:05
Bu haber 529 kez okundu
 İFTARA ATIYORLAR
Haberici -->

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Feyzullah Keskin, iktidar partisinin kendilerine mikrofon uzatıldığında hep CHP’ye sataştıklarını belirterek, yalan yanlış bilgilerle iftara attıklarını, yaptıkları yanlışlardan dolayı icraatlarını değil muhalefete sataşarak siyaset yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Özellikle Büyükşehir Belediyesini eleştiren CHP’li Feyzullah Keskin, hayatını kaybeden CHP’li Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Niyazi Bahçecioğlu’na yönelik yapılan bazı açıklamalara da tepki gösterdi. Keskin, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e de tepki göstererek, “Kayseri’ye şehrin kurulduğu günden bugüne kadar kim Kayseri’ye katkı sağladıysa saygıyla anılsın. Rahmetli Niyazi Bahçecioğlu’nun ölürken mezarı yoktu. 3 dönem belediye başkanlığı yaptı utanmadan sıkılmadan laf uzatmasın. Belediyenin bugünkü kazançlar arttı. O gün var mıydı? Şerefiye parası var mıydı? Adı şerefiye ama şerefsizlik olan parayı niye konuşmuyorlar? Niyazi Bahçecioğlu bu şehre yoklukla katkı sağladı. Biraz saygınız olsun. Billboardlara bir reklam yapıyorlar en çok kendilerini anlatıyorlar. Nezaketen de söyledim MKP demek? Ne terbiyesizlik? Mustafa Kemal Paşa’nın ismini terör örgütü gibi yapamazsın. Kendileri M.Ç. mi yazıyor? Bir isme tahammül edemiyor” dedi.

MAL VARLIĞINIZI AÇIKLAYIN

Eski başkana yönelik yapılan saygısızlığı eleştiren Keskin, “CHP’li ölmüş insanlara iftira atamazlar mezarı olmayan insanlara laf söyleyeceğinize, kendi mal varlığınızı açıklayın? İftira atmak dinen de yasaklanmıştır. Mafyanın en büyüğünü rantlandıran sizsiniz. Büyükşehir Belediye başkanı önceki dönem başkanlara laf söyleyeceğine Kayseri’nin sorunlarıyla ilgilensin. Şov yapmasın. Seçim geldi şovlar başladı. Kendi yaptığınızla sorumlusunuz. Başkalarının günahı ile aziz olunmaz” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Keskin, ayrıca, “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı başta olmak üzere, Başbakanı, Bakanları, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri kendilerine mikrofon uzatıldığında Cumhuriyet Halk Partisi’ne sataşıyorlar” ifadelerini kullandı. Keskin, “CHP’nin yapmadığı olayları CHP yapmış gibi lanse ediyorlar. Yaptıkları icraatla değil yaptıkları icraatın yanlışlıkları ile ilgili değil ne hikmetse muhalefetle çatışma ortamı yaratıp, bir gerginlik bir kamplaşma siyaseti güdüyorlar. Ve bunu iftira ederek ve yalan yanlış şeyleri ifade ederek yapıyorlar” dedi.

“Partimizi, terör örgütleri FETÖ ve PKK ile ilişkilendiriyorlar” diyen Keskin, “Çadır mahkemeleri kuran biz değiliz. Dolmabahçe’de el ele yürüyen biz değiliz. Asfaltların altına bomba koyduran biz değiliz. Barzani’nin sözde bayrağını asan biz değiliz. Onu bile bizim üzerimize yıkmaya çalışıyorlar. CHP hiçbir terör örgütüne destek vermez onaylamaz yanında yer almaz. Biz F tipi diyorduk lanetliyorduk, onlar hoca efendi gel diye el açıyorlardı” diye konuştu.

İl Başkanı, genel başkanlarının tazminat ödemesi yönünde karar veren mahkemelerdeki hakimlerin bugün FETÖ’den ihraç edilen, tutuklanan hakimler olduğuna da dikkat çekti.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV