banner87
22 Şubat 2019 Cuma

İHTİYAÇLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ

Çolakbayrakdar, Mevlana Mahallesi’ndeki çalışmaları inceleyerek, “Mahallelerimizin bütün ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz” dedi.

26 Temmuz 2018 Perşembe 07:13
Bu haber 266 kez okundu
İHTİYAÇLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Mevlana Mahallesi’ndeki çalışmaları inceleyerek, “Mahallelerimizin bütün ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz” dedi.

Kocasinan Belediyesi’nin Mevlana Mahallesi’nde gerçekleştirdiği yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışmaları büyük bir titizlikle kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ımızın her mahallesini Kocasinanlı hemşerilerimize yakışır bir hale getirmek için gayretle çalışıyoruz ”dedi.

Yenileme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar,“Mevlana Mahallemiz konumu açısından trafik yükü çok olan bir mahalledir. Yeni düzenlemelerle ve çalışmalarımızla birlikte mahallemizin ihtiyaçlarını karşılamış olacağız. Bu şekilde bütün mahallelerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, teker teker tamamlamaya çalışıyoruz. Program dahilindetüm mahallelerimizde değişim, dönüşüm çalışmaları devam edecek. Amacımız, Kocasinan sakinlerimize yakışır bir ilçe hazırlamak ve hemşehrilerimin mutlu, huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlayacak her türlü konforu onların hizmetine sunmak içindir” ifadelerini kullandı.

İncelemeler sırasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, bölgedeki iş yerlerini ziyaret ederek esnafın hal hatırını sorup, gönüllerini aldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV