banner87
21 Mayıs 2019 Salı

İKTİDARA YÜRÜYORUZ

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, emin adımlarla iktidara yürüdüklerini belirtti.

31 Mayıs 2018 Perşembe 03:24
Bu haber 387 kez okundu
İKTİDARA YÜRÜYORUZ
Haberici -->

Seçim çalışmaları kapsamında Bünyan’da vatandaşlarla buluşan Arık, “Alanlarda adım adım iktidara yürüdüğümüzü görüyoruz. 16 yıldır iktidarda olan AKP, bugüne kadar sadece yandaş için çalıştı, vatandaşı unuttu. Bugün de bu iktidarın halka verecekleri hiçbir şey yok” dedi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, 24 Haziran Seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Arık seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayları İnci Babadağı ve Kadim Şahin ve partililerle Bünyan ilçesinde vatandaşlarla buluştular.

Vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Arık, erken seçim kararının AKP iktidarının ülkeyi yönetemediğinin itirafı olduğunu belirtti. AKP’nin istikrar yalanı ile 16 yıldır halkı kandırdığını belirten Arık, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Ben vatandaşlarımıza soruyorum: Eğer Türkiye’de her şey güllük gülistanlık ise erken seçime neden gerek duyuldu? Evet, ülkede hiçbir şey güllük gülistanlık değil. Bunu yaşayarak görüyoruz. Peki, yine vatandaşlarımıza soruyorum: Ülkeyi bu kaotik ortama kim getirdi? Elbette AKP… Peki, neden ülkeyi uçurumun eşiğine getiren AKP’ye bu halk oy versin. Halkımız bu kez AKP’ye oy değil, ders verecek. Alanlarda adım adım iktidara yürüdüğümüzü görüyoruz. 16 yıldır iktidarda olan ve bugüne kadar sadece yandaş için çalıştı, vatandaşı unuttu. Bugün de bu iktidarın halka verecekleri hiçbir şey yok. CHP iktidarında bu sorunların hepsi son bulacak. Rantiye değil, halk kazanacak.” 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV