banner87
16 Aralık 2018 Pazar

İL İSTİHDAM KURULU TOPLANDI

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu olağanüstü toplantısı Vali Süleyman Kamçı’nın başkanlığında yapıldı

24 Şubat 2018 Cumartesi 09:40
Bu haber 354 kez okundu
İL İSTİHDAM KURULU TOPLANDI
Haberici -->

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu olağanüstü toplantısı Vali Süleyman Kamçı’nın başkanlığında yapıldı.

Vali Yardımcısı Baha Başçelik, kurul üyesi kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerin katıldığı toplantıda, Engelli Kendi İşini Kurma (KİK) Projeleri, Eski Hükümlü Kendi İşini Kurma (KİK) Projeleri ve Engelli Destek Teknolojilerine Yönelik Proje desteği kapsamında İş-Kur İl Müdürlüğüne sunulan projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Vali Kamçı, son başvuru tarihi 29.12.2017 olan Engellilere ve Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği için İş-Kur İl Müdürlüğüne 16 adet proje sunulduğunu ifade ederek, bir projenin başvuru rehberinde belirtilen evraklardan önemli bir kısmının eksik olması ve eksiklerini belirtilen tarihe kadar tamamlanmaması nedeniyle ret edildiğini belirtti.

Vali Kamçı, diğer 15 adet projenin İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulunda sunularak değerlendirileceğini ifade ederek, oluşturulan teknik çalışma gurubu sayesinde projelerin araştırıldığını söyledi.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı, Engellilere ve Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği hakkında kurul üyelerinin görüş ve önerilerinin alınmasının ardından sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV